Vánok požehnania - Kolektív autorov
Vánok požehnania
5,90 €
Pri nákupe nad 49 € máte poštovné zadarmo

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o knihe

Kniha, ktorú tvoríte vy a vaše skutočné príbehy.

Kniha o tom, ako Boh požehnáva Slovensko.

Pred tromi rokmi sme urobili malý pokus, ktorý sa nad očakávanie podaril. Napísali sme spolu s vami knihu, ktorú sme pre veľký záujem čitateľov museli znovu a znovu dotláčať.
Ukázalo sa, že naša intuícia bola správna. Každý z nás potrebuje povzbudenie ako vysušená tráva spŕšku dažďa, ako rozhorúčená tvár chladivý vánok. A čo povzbudí viac než svedectvo o tom, že Boh je medzi nami a dotýka sa ľudí v našej blízkosti? Každé svedectvo má silu, ale je obzvlášť oslovujúce, keď čítame o zásahoch Božej lásky, ktoré sa odohrali v našom meste, na našej ulici.

Už v prvých dňoch po vydaní knihy sme pochopili, že v zbieraní vašich životných klenotov chceme pokračovať, a to sme aj urobili. Dali sme vám priestor a vy ste ho opäť odvážne, nežne i pokorne využili. Tak ako Slovensko pokrývajú siete supermarketov a mobilných vykrývačov, vy ste ho pokryli sieťou svedectiev. Vyhlásili ste Božie úžasné skutky a otvorili tak v našich krajoch množstvo malých dverí jeho prítomnosti, aby naša krajina a jej deti mohli zacítiť vánok požehnania, rovnako ako ste ho zacítili vy.
A tak sme spolu vytvorili vzrušujúcu krásnu mozaiku, plnú drámy a skutočného života. Boh nás teší, Boh nás sýti a učí nás lietať a táto kniha o tom vydáva svedectvo.


Zoznam víťazných príbehov, ktoré tvoria knihu:
1 - Keby si nikomu nechýbala..., Ľudmila Matúšová
2 - Dar od Boha, Terézia Strmeňová
3 - Zázrak Božieho milosrdenstva, František Fedor
4 - Podobenstvo o obrúčke, Miroslava Vašová
5 - Keď padnete na dno, cesta vedie iba hore..., Dagmar
6 - V Božej prítomnosti, Iveta Morvayová
7 - Ale Pán nebol vo vetre, Mária Golejová
8 - Môže Božia láska zachrániť každého?, Veronika Angela Pokojná
9 - Sviatočný deň, Eva Masná
10 - Strom života, Mária Majcherová
11 - Sila modlitby a Božej lásky k nám, vďačná sestra Anička
12 - Dokáž to!, Romana Kolarovičová
13 - Vtedy ma to zasiahlo, Zuzana Karabínová
14 - Dotyk Lásky cez lásku, Martina Bánošová
15 - Moje milované dcéry, Veronika Zamkovská
16 - Ďakujem, že si..., Martina Sabová
17 - Verný Boh, Mária
18 - Čriepky, Barbora Jarinová
19 - Pokoj a láska, Patrícia Mičúchová
20 - Vianočný zázrak, Milan Škvarenina
Čítaj viac
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
1602-3 hodiny čítania
Väzba
brožovaná väzba
Rozmer
125×205 mm
Hmotnosť
184 g
ISBN
9788089993000
Rok vydania
2018
Naše katalógové číslo
315695
Štýl
filozofický, duchovný
Jazyk
slovenčina
Pôvod
Slovensko
Vydavateľstvo
Kumran

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?

4,6 / 5

5 hodnotení

3
2
0
0
0

Kradnem.knihy
25.4.2019
Vánok Požehnania
Zbierka príbehov
Zbierka príbehov ktoré vás poučia. Táto kniha je dôkazom že viera je v živote každého dôležitá. Mne osobne sa príbehy páčili čítali sa ľahko a rýchlo No knihu skôr odporúčam starším čitateľom a hlavne veriacim ľuďom. Táto kniha je naozaj jednohubka ktorú zvládnete prečítať za menej než jeden deň, má 160 strán ja som sa k nej dostala cez kumran.sk. Keďže je písaná viacerými autormi niektoré príbehy ma bavili menej iné zasa oveľa viac.Knihu by som odporučila ako darček trebárs pre starú mamu.
Čítaj viac
Patrícia
25.4.2019
Zbierka príbehov
Zbierka príbehov ktoré vás poučia. Táto kniha je dôkazom že viera je v živote každého dôležitá. Mne osobne sa príbehy páčili čítali sa ľahko a rýchlo No knihu skôr odporúčam starším čitateľom a hlavne veriacim ľuďom. Táto kniha je naozaj jednohubka ktorú zvládnete prečítať za menej než jeden deň, má 160 strán ja som sa k nej dostala cez kumran.sk. Keďže je písaná viacerými autormi niektoré príbehy ma bavili menej iné zasa oveľa viac.Knihu by som odporučila ako darček trebárs pre starú mamu. Čítaj viac
knihomolka
23.2.2019
Zázraky na Slovensku :)
Výnimočná zbierka Vánok požehnania obsahuje dvadsať skutočných príbehov. V každom z nich sa presvedčíme o tom, že zázraky sa dejú i dnes. Kumran.sk vyzvalo Slovakov, aby sa zapojili do tohto výnimočného projektu, kde mohli osobne svedčiť o Bohu a jeho činoch v ich životoch. Kniha ma veľmi potešila :) Ďakujem celému kolektívu autorov Čítaj viac
Ján Turčan
6.12.2018
Zázraky sa dejú
Mnohí z nás neveria v zázraky. Po prečítaní tejto knihy čitateľ zistí, že predsa sa zázraky dejú. Ďakujem autorom za svedectvá. Kniha je úžasná, odporúčam ju všetkým čitateľom, ktorí sa doteraz nestretli so zázrakmi. Čítaj viac
Tina
8.8.2018
Vánok požehnania
Sú to skutočné príbehy ľudí, ktoré dávajú nádej a chuť ďalej bojovať, keď si človek myslí, že to už ďalej nezvládne. A tiež je svedectvom toho, že nič nie je náhodou :-). Čítaj viac

Čítaj viac
Čítaj viac

„Milý, píšem vám celkom nahá, lebo chcem byť jednoduchou a úprimnou“

Človek na ulici - Ivan Horváth
Človek na ulici
Ivan Horváth