Naše kníhkupectvá sú otvorené :-)
A v nich najlepšie knižné darčeky pre všetkých. Viac info
Xmas
Bavilo ma žiť - Abby Fabiaschi
Bavilo ma žiť
11,90 €
Pri nákupe nad 49 € máte poštovné zadarmo
11,90 €
Stíhame do Vianoc

Na sklade, objednávajte však rýchlo

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o knihe

Maddy je oddaná manželka a matka sedemnásťročnej Eve. Stará sa o domácnosť, má pre každého čas a je skvelou hostiteľkou. Vždy pamätá v prvom rade na druhých a v neľahkých životných chvíľach vie dobre poradiť. Pre svoju rodinu je bezpečným prístavom... až do chvíle, keď jedného dňa dobrovoľne odíde zo sveta.
Jej manželovi Bradymu a dospievajúcej Eve to zlomí srdce. Dookola si kladú otázku, čo sa mohlo stať. Ako mohla milovaná osoba tak náhle a zdanlivo bezdôvodne odísť z ich života? Ako majú pokračovať bez nej? Z jej denníka sa o nej dozvedajú viac. Zisťujú, že ju vôbec nepoznali, a musia čeliť aj nepríjemnej pravde o sebe.
Lenže Maddy ešte nie je pripravená celkom opustiť svoju rodinu. Najskôr chce za seba nájsť náhradu. Do oka jej padne krásna a spontánna Rory. Vysvitne, že sama prežila osobnú tragédiu.
Čo sa skrýva za Maddinou záhadnou smrťou? Zmieri sa jej rodina s minulosťou a nájde šťastie v ďalšom živote bez nej?
Čítaj viac
Kúpte spolu
Bavilo ma žiť - Abby Fabiaschi
Artemis - Andy Weir
25,80 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Originálny názov
I Liked My Life
Rozmer
125×200 mm
ISBN
9788055159119
Naše katalógové číslo
302576
Počet strán
304
Hmotnosť
366 g
Rok vydania
2018
Väzba
pevná väzba
Jazyk
slovenský
Vydavateľstvo
Ikar

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?

4,8 / 5

5 hodnotení

4
1
0
0
0

8
19.3.2020
Môžem len odporúčať
Bavilo ma žiť ja ďalšia kniha na mojom zozname prečítaných románov. Rozmýšľali ste, čo by sa Vám stalo keby Vám zomrela mama? Jasné, že nie však ani mňa to nenapadlo, lebo mám pocit, že mojej mame (hrdinka môjho života) sa nemôže nikdy nič stať. Pri tejto knihe sa, ale musíte zamyslieť, či svoje mamy neberieme ako samozrejmosť. Ona sa nás opýta aký máme deň, ale opýtam sa jej to aj my? Takéto otázky si kládla aj 17 ročná Eve.
Ako plus musím vyzdvihnúť, ze každá kapitola patrila hlavným hrdinom 1. Maddy (už mŕtva mamička,ktorej duša neviem odísť zo sveta a manželka, ktorá spáchala samovraždu ) 2. Brady (manžel Maddy) 3. Eve (dcéra Maddy a Bradyho). Veľmi dobré spracovanie, akurát sa takáto téma ťažko číta keďže je situácia, ktorá sa každého dotýka.
Čítaj viac
Lillien
2.10.2018
Skvelá
Och, áno, tak táto kniha je naozaj skvelá. V poslednej dobe som čítala samé presladené romány, čo so skutočným životom majú len málo čo spoločné, tak som si uvedomila, že to čítanie ma akosi prestáva baviť. Ale nie je tomu tak. Bolo to len knihami, po ktorých som siahla. A táto kniha ma veľmi milo prekvapila. Je v nej skrytá hlboká myšlienka, ktorá núti človeka zamyslieť sa nad vecami, čo sa dejú okolo nás. Každý vidí a súdi len pozlátko, ale vnútro nikoho netrápi a potom to takto dopadne... Veľa situácii mi prišlo úsmevných, páčilo sa mi ako autorka rozoznávala jednotlivé jazyky tínedžerov a dospelých, mužov a žien. Páči sa mi gradácia deja, páči sa mi všetko... Jedna z mála kníh, ktoré chcem dočítať dokonca, ale nechcem dočítať do konca! A najmä, pri tejto som si K-O-N-E-Č-N-E nevedela predstaviť koniec. Mohla som len dúfať... V poslednej dobe som siahla len po knihách, kde som presne vedela ako to skončí už na začiatku a to ma iritovalo a nenútilo v pokračovaní, lebo mi už bolo v podstate jedno, či tam bude nejaká zápletka, aj tak boli všetky na jedno kopyto... Super, tlieskam :) Čítaj viac
5
17.5.2018
Sto ľudí, sto chutí
Raz som narazila na citát, ktorý hovoril v zmysle, "my ľudia si lámeme srdcia vlastnými očakávaniami". Veru ja som si ho zlomila.
Musím uznať, že anotácia príbehu ma veľmi zaujala a tešila som sa na zápisky denníku a postupné odhaľovanie situácie... Všetko sa však uberalo celkom iným smerom a je mi veľmi ľúto, že mi kniha nesadla. Je však podľa mňa šťastie, že každému z nás sa páči niečo iné. Že máme celkom odlišné chute, názory, pocity a nálady. Som presvedčená o tom, že kniha Bavilo ma žiť si nájde svojich čitateľov a že im má čo ponúknuť. To, že sa kniha nepáčila mne, ešte neznamená, že sa nebude páčiť nikomu inému. Práve naopak si myslím, že by jej každý, kto má chuť a čas, mal venovať šancu a utvoriť si názor sám :).
Čítaj viac

Čítaj viac
Čítaj viac
Kúpte spolu
Bavilo ma žiť - Abby Fabiaschi
Artemis - Andy Weir
25,80 €

„Žiadne dieťa, ktoré má dvoch rodičov a doma mnoho kníh, nie je chudobné.“

Sam Levenson