Najväčší Dar - Ann Voskamp
Najväčší Dar
11,90 €
Pri nákupe nad 49 € máte poštovné zadarmo
Knihy
E-knihy

Ďalšie formáty

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o knihe

Ann Voskampová v adventnej príprave s názvom Najväčší Dar ponúka svojim čitateľom rozbaľovanie celého ľúbostného príbehu Vianoc. Čo chcete na Vianoce vy?

„Nechcem Vianoce, ktoré sa dajú kúpiť. Ani Vianoce, ktoré možno vytvoriť. Chcem Vianoce, ktoré môžem prijať a uchopiť. Vianoce, ktoré ma uchvátia, pretvoria a oživia. Chcem Vianoce, ktoré šepkajú Ježiš.“

Ann Voskampová je medzi čitateľmi mimoriadne obľúbená vďaka knihám Tisíc darov a Cestou zlomenosti. Počas týchto Vianoc nás Ann pozýva oslavovať rodovú líniu a veľkoleposť najväčšieho Božieho daru – jeho Syna, Ježiša Krista, prostredníctvom nadčasovej adventnej tradície Jesseho stromu.

Počínajúc Jessem, Dávidovým otcom, sleduje
Najväčší dar dejiny ľudstva od Adama až k Mesiášovi – s adventným čítaním z Písma, modlitbami a úvahami, ktoré nás deň po dni privádzajú k nádhernému Kristovmu prísľubu.

Najväčší dar je pozoruhodne poňatá a skvele napísaná kniha, ktorá je cennou pripomienkou toho, že len vďaka Kristovi nadobúdajú Vianoce zmysluplnosť. Zároveň je nadčasovým klenotom, po ktorom vaša rodina s radosťou siahne každý rok pri oslave príchodu nášho Spasiteľa Ježiša Krista.
Čítaj viac

Všetky formáty tohto titulu

Knihy

Kniha

Vypredané

E-knihy a audioknihy

PDF
EPUB
MOBI
10,90 €

Okamžite na stiahnutie

Ďalšie
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Originálny názov
The Greatest Gift: Unwrapping the Full Love Story of Christmas
Rozmer
148×210 mm
ISBN
9788089993024
Naše katalógové číslo
301896
Počet strán
278
Hmotnosť
501 g
Rok vydania
2018
Väzba
pevná väzba
Jazyk
slovenský
Vydavateľstvo
Kumran

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?

5,0 / 5

1 hodnotenie

1
0
0
0
0

DUŠAN HAŠKO
1.12.2018
O čom sú vlastne Vianoce?
Autorka formou ľúbostného príbehu prerozprávala vianočný príbeh, ktorý sa dotýka každého z nás. Osobné a oslovujúce čítanie, ktoré ma potenciál oslobodiť náš pohľad na vzťahovú podstatu Vianoc, ktorá je rok čo rok čoraz skoršie a čoraz intenzívnejšie atakovaná marketingom obchodného a zábavného priemyslu. Čítaj viac

Čítaj viac
Čítaj viac

„Prevratné myšlienky ku mne vždy prišli v knihách.“

Bell Hooks