Knihy
E-knihy

Vo dvojici

Nicholas Sparks

Nicholas Charles Sparks je americký spisovateľ, autor mnohých celosvetovo úspešných románov. Je jedným z najpredávanejších a najbohatších spisovateľov na svete. Doposiaľ sa predalo vyše osemdesiat miliónov výtlačkov jeho kníh. Podľa ôsmich z nich - Bezpečný prístav, Šťastlivec, Posledná pieseň,...

Ikar, 2017
7-8 hodín čítania
Vydavateľstvo
Ikar, 2017
Preklad

Tridsaťdvaročný Russell Green má všetko: nádhernú manželku, rozkošnú šesťročnú dcérku, úspešnú kariéru v reklamnej agentúre aj veľký dom v Charlotte. Žije svoj sen a manželstvo s očarujúcou Vivian pokladá priam za dokonalé. Ale pod slnečným povrchom...

Čítaj viac

14,60 €

Bežná cena Bežne 14,90 €

Ušetríte 2%

Posielame do troch dní

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o knihe

Emocionálne silný príbeh o bezpodmienečnej láske

Tridsaťdvaročný Russell Green má všetko: nádhernú manželku, rozkošnú šesťročnú dcérku, úspešnú kariéru v reklamnej agentúre aj veľký dom v Charlotte. Žije svoj sen a manželstvo s očarujúcou Vivian pokladá priam za dokonalé. Ale pod slnečným povrchom sa začínajú objavovať trhliny a zdesený Russ zistí, že sa mu všetky oblasti života, ktoré považoval za samozrejmé, rozpadajú na kúsky. V priebehu niekoľkých mesiacov príde o prácu aj o manželku a musí sa sám postarať o malú London. Russ zápasí s novou realitou plnou nepochopiteľného zmätku a usiluje sa ju zvládnuť. Vrhá sa do divokej existencie osamelého rodiča a vydáva sa na cestu, ktorej sa kedysi obával, no práve tá mu nakoniec prináša uspokojenie. Pritom však preverí jeho schopnosti spôsobom, ktorý leží ďaleko za hranicou Russových predstáv.
Bestsellerový autor Nicholas Sparks prichádza tentoraz s emocionálne silným príbehom bezpodmienečnej lásky, jej výziev, rizík, ale predovšetkým odmien.
Čítaj viac
Kúpte spolu
Vo dvojici - Nicholas Sparks
Handrová bábika - Daniel Cole
28,45 €
Ušetríte 0,35 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
520
Hmotnosť
470 g
Rok vydania
2017
Väzba
pevná väzba
Jazyk
slovenský
Vydavateľstvo
Ikar
Rozmer
130×210 mm
ISBN
9788055155272
Naše katalógové číslo
268226

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?

4,3 / 5

16 hodnotení

10
3
1
2
0

Lenka
26.7.2018
prekvapenie
2x som knihu odložila, čo sa mi pri čítaní Sparksa ešte nestalo, tak by som asi začala, no musím uznať, že aj keď najskôr kniha na mňa pôsobila vláčne, bola pre mňa nakoniec prekvapením - nešlo v nej len o vzťah otca a dcéry, ktorý je vyobrazený aj na obálke knihy, či o vzťah manželskej dvojice, čo napovedá obsah knihy, vyobrazených bolo viacero dvojíc, ktoré čitateľovi ukážu, že aj keď nám život hádže polená pod nohy, pokiaľ máme vedľa seba niekoho kto nám pomôže, o koho sa môžeme oprieť, alebo naopak, ak máme vedľa seba niekoho pre koho sa oplatí všetko obetovať, život má zmysel a raz to slnko opäť vyjde. Pre mňa osobne sa začala kniha rozbiehať kdesi na strane 340, záver excelentný, smutný, prekvapivý, šťastný, no proste vyvolal vo mne všetky emócie, kt. sa dajú vyvolať. Knihu určite odporúčam a ak sa aj Vám stane, že začiatok nebude presne to, čo ste čakali, určite ju neodkladajte tak ako som to urobila ja. Čítajte ďalej. Je to kniha nielen pre ženy, myslím, že aj muž s nadhľadom ju zvládne, čo si ale myslím o viacerých knihách Sparksa :)
Čítaj viac
Viktória Vikartovská
17.1.2018
Jedinečný zážitok
Kniha ma zaujala už jej popisom, no aj tak som nevedela či budem odhodlaná ju vôbec dočítať. Väčšinou som knihy od tohto autora videla, už sfilmované a jednu knihu, ktorú som začala čítať som nedočítala, takže som bola možno skeptická a pri tom viem, že tento autor vie písať a zaujať ( len ja som sa nepokladala za jeho priaznivca... nepýtajte sa prečo, tak som to proste cítila). Lenže, keď človek začne túto knihu čítať tak neprestane... nedokážete to, lebo vás to pohltí a budete chcieť vedieť čo bude ďalej, ako sa bude vyvíjať vzťah otca s dcérou, manžela s manželkou, ako sa vysporiada so všetkým čo mu život hodí pod nohy. Cítite jeho neistotu, strach a zároveň silu a pokoru ako to všetko príjme a zvláda. Pripravte sa na to, že budete potrebovať vreckovky a hlavne, že v čase kedy budete čítať vás nečaká nič iné, lebo je dosť možné že bude meškať na nejakú schôdzku alebo vám prihorí jedlo, ktoré ste začali variť :) Určite je to kniha, ktorú každému odporúčam prečítať, nebudete to ľutovať.
Čítaj viac
15

Blogerka, Humbook ambasádorka a nenapraviteľná milovníčka kníh <3

Jana Paveleková
2.11.2017
Jaji bloguje hodnotí
Vo dvojici nemusia nutne čítať iba ženy. Myslím si, že aj muži by si prišli na svoje. Kniha by im mohla byť bližšia najmä pre rozprávača príbehu, Russella. Jeho podanie príbehu je pútavé a poučné. Russell vám otvorí oči a ukáže, že nie je všetko ružové a pozitívne.

Očakávate od kníh, ktoré si vyberáte niečo viac? Aj ja. Ak chcete mať doma v knižničke niečo výnimočné, Nicholas Sparks je podľa mňa čerešnička na torte zahraničnej literatúry. Nech by ste si vybrali akúkoľvek knihu, zamilujete si ju. Vo dvojici je pre mňa však niečím viac, než len jeho kniha. Myslím, že je to druhá najobľúbenejšia kniha. Hneď po Zápisníku jednej lásky. Dojala ma, prekvapila, poučila a utvrdila v tom, že zdravie, rodina a láska sú na vrchu môjho hodnotového rebríčka. Nicholas, ďakujem.
Čítaj viac

Čítaj viac
Čítaj viac
Kúpte spolu
Vo dvojici - Nicholas Sparks
Handrová bábika - Daniel Cole
28,45 €
Ušetríte 0,35 €

„Byť výnimočný je najlepší spôsob, ako byť iný.“