Knihy
E-knihy

Dnešok nie je naposledy

Ikar, 2017
6 hodín čítania
Vydavateľstvo
Ikar, 2017

Poznáte budúcnosť, ktorú nám predpovedali ľudia žijúci v päťdesiatych rokoch 20. storočia? Ich predstavy sa naplnili! V tom roku 2016, v ktorom žije Tom Barren, ľudstvo prekvitá v technoutopickom raji s lietajúcimi autami...

Čítaj viac

13,45 €

Bežná cena Bežne 13,90 €

Ušetríte 3%

Posielame do troch dní

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o knihe

Poznáte budúcnosť, ktorú nám predpovedali ľudia žijúci v päťdesiatych rokoch 20. storočia? Ich predstavy sa naplnili! V tom roku 2016, v ktorom žije Tom Barren, ľudstvo prekvitá v technoutopickom raji s lietajúcimi autami, pohyblivými chodníkmi a mesačnými základňami, v ríši, kde sa avokáda nekazia a punk rock nikdy neexistoval... Jednoducho nebol potrebný.

Tom si však v tomto očarujúcom idealistickom svete nevie nájsť miesto, a to ešte predtým, ako sa mu život obráti hore nohami. Osudová nehoda ho položí na lopatky. Urobí unáhlené rozhodnutie, ktoré zásadne zmení nielen jeho život, ale aj samotnú štruktúru vesmíru. Pri cestovaní v čase nastane incident a Tom uviazne v našom roku 2016, vo svete, ktorý pokladáme za skutočný. Naša normálna realita mu pripadá ako dystopická pustatina.

Keď však Tom objaví absolútne neočakávané verzie rodinných príslušníkov, kariéry a možno – naozaj iba možno – aj svojej spriaznenej duše, musí sa rozhodnúť. Napraví plynutie času a vzkriesi svoj utopický vesmír, alebo sa pokúsi založiť si nový život v našej neporiadnej, nepredvídateľnej realite? Pri hľadaní odpovede prejde viacerými krajinami, kontinentmi a časovými osami. Pokúsi sa zistiť, kto naozaj je a ako má vyzerať jeho – a naša – budúcnosť.
Čítaj viac
Kúpte spolu
Dnešok nie je naposledy - Elan Mastai
Spoznal som ťa bosú - Kelly Rimmer
26,34 €
Ušetríte 0,46 €

Recenzie, kritiky

„Vzrušujúci príbeh o cestovaní v čase a alternatívnych časových osiach s osviežujúco optimistickým pohľadom na budúcnosť ľudstva.“ Andy Weir, autor bestsellera denníka The New York Times Marťan

Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
424
Hmotnosť
400 g
Rok vydania
2017
Väzba
pevná väzba
Jazyk
slovenský
Vydavateľstvo
Ikar
Rozmer
135×208 mm
ISBN
9788055153605
Naše katalógové číslo
265321

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?

5,0 / 5

2 hodnotenia

2
0
0
0
0

Lenka
10.6.2019
prekvapenie
Mňa táto kniha prekvapila... v dobrom. Nečakala som, že ma až tak zaujme, dobre sa čítala, aj napriek tomu, že cestovanie v čase je komplikovaný dej :D toto malo hlavu pätu. Paradoxne, aj keď je to scifi... Zaujímavý štýl písania, aj uveriteľné ...a možno aj reálne (?) Odporúčam ako oddychovku na dovolenku.
Čítaj viac
Niki
20.11.2017
Slovo kognitívny nechcem vidieť ani počuť aspoň rok. Použiť ho na priemerne každej piatej strane a niekedy dokonca na troch idúcich stranách po sebe naozaj nie je malo..
Čítaj viac

Čítaj viac
Čítaj viac
Kúpte spolu
Dnešok nie je naposledy - Elan Mastai
Spoznal som ťa bosú - Kelly Rimmer
26,34 €
Ušetríte 0,46 €

„Kniha je základom poznania, učiteľom vekov, vládcom kráľovstva ducha.“

Lucius Annaeus Seneca