Knihy
E-knihy
45,46 €

Bežná cena Bežne 47,70 €

Ušetríte 5%

Na sklade, objednávajte však rýchlo

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o knihe

Knižná publikácia Konštruovanie 1, od autorov J. Bronček a kol. je odborná publikácia určená pre vysokoškolských študentov strojárskeho zamerania ako aj pre širokú odbornú verejnosť v oblasti strojárskej výroby a nadväzujúcich technických odvetviach.
Po stránke odbornej a didaktickej je spracovaná veľmi dôkladne. Opiera sa o nové poznatky z odboru ako aj najnovšie európske a medzinárodné normy. Z tohto pohľadu ide o výnimočnú publikáciu, zahrňujúcu nielen bohaté pedagogické a odborné znalosti autorov, ale aj rozsiahle skúsenosti z prípravy, tvorby a prekladov noriem v spolupráci s našou normalizačnou inštitúciou. Autorom sa vzácne podarilo vysokú m odbornosť skĺbiť s prehľadným spojením jednotlivých častí a metodologicky ich spracovať do kommplexného celku. Tieto fakty predurčujú publikácii, že bude vyhľadávaným vodidlom nielen pre študentov strojárskych zameraní, ale tiež inžinierov a konštruktérov v širokej odbornej praxi".
Čítaj viac
Kúpte spolu
Konštruovanie 1 - Jozef Bronček, Ľuboš Kučera, Martin Žarnay, Silvester Poljak, Ladislav Čillík
After 2: Sľub - Anna Todd
59,88 €
Ušetríte 4,72 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
622
Hmotnosť
1290 g
Rok vydania
2015
Väzba
pevná väzba
Jazyk
slovenský
Vydavateľstvo
EDIS
Rozmer
170×240 mm
ISBN
9788055411774
Naše katalógové číslo
258634

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?

5,0 / 5

1 hodnotenie

1
0
0
0
0

Jaroslav Pitoňák
21.3.2017
Kupovať!
10 rokov sme čakali, kým znova vyjde táto kniha. Predošlé vydania sa rozpredali ako teplé rožky, dotlače sa neplánovali, ekvivalentné tituly, čo by sa čo i len trochu približovali tejto knihe neexistovali a dá sa očakávať, že onedlho sa situácia zopakuje aj v prípade tohto vydania. Kniha je navyše aktualizovaná a doplnená o najnovšie poznatky. Silne odporúčam každému konštruktérovi.
Čítaj viac

O autoroch

Čítaj viac
Kúpte spolu
Konštruovanie 1 - Jozef Bronček, Ľuboš Kučera, Martin Žarnay, Silvester Poljak, Ladislav Čillík
After 2: Sľub - Anna Todd
59,88 €
Ušetríte 4,72 €

„Byť výnimočný je najlepší spôsob, ako byť iný.“