Naše kníhkupectvá sú otvorené :-)
A v nich najlepšie knižné darčeky pre všetkých. Viac info
Xmas
Dead Secret - Ava McCarthy
Dead Secret
10,01 €
Pri nákupe nad 49 € máte poštovné zadarmo

Ďalšie formáty

10,01 €

Bežná cena Bežne 10,50 €

Ušetríte 5%
Nestíhame do Vianoc :(

Dodanie môže trvať viac ako tri týždne

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o knihe

From the author of the Harry Martinez thrillers comes a gripping psychological suspense novel. Perfect for fans of Elizabeth Haynes and Gone Girl. Two quick shots. One for him. One for you. After the death of her three-year-old daughter, Jodie has nothing left to live for – or almost nothing. She has one task to fulfil before she takes her own life. And that’s to kill the man she holds responsible for her daughter’s death – her seemingly perfect husband, Ethan. But Ethan is hiding more than just his true nature. And as more horrifying secrets from his past emerge, Jodie’s strength will be pushed to the limit…
Čítaj viac

Všetky formáty tohto titulu

Knihy

Kniha pevná väzba s prebalom, Slovenský jazyk, Ikar, 2017
11,90 €

Posielame do štyroch dní

Kniha brožovaná väzba, Anglický jazyk, HarperCollins, 2016
-5%
10,01 €

Dodanie môže trvať viac ako tri týždne

Ďalšie
Kúpte spolu
Dead Secret - Ava McCarthy
This Book Loves You - PewDiePie
23,96 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
368
ISBN
9780007363919
Naše katalógové číslo
225506
Väzba
brožovaná väzba
Rok vydania
2016
Jazyk
anglický
Vydavateľstvo
HarperCollins

Nejde o úplne priemernú knihu, autorka má však nešťastie v šťastí, kedy som jej knihu čítala v období vydania nového Nesba. Hoci je každá kniha trošku iný žáner, pri hodnotení knihy ako celku kopú každý za inú ligu. Téma rodinných patálií, vraždy člena rodiny a z toho vyplývajúcich problémov sa určite nedá považovať za originálne spracovanú. Postavy sú len načrtnuté, autorka pri nich nejde vôbec do hĺbky, aj keď je otázne, nakoľko sa to na takom malom priestore môže podariť. No úplne najpriemernejší je štýl autorky, ktorý nenesie žiadnu jedinečnosť a pokojne by som si ho vedela zameniť za iných autorov. Aby som nebola veľmi zlá a nekompromisná, nie je to žiadny prepadák, pri ktorom budete prevracať očami. Je to ale typ knihy, ktorá by vás pobavila počas dlhej cesty našimi železnicami alebo v čakárni u lekára, kde je aj priemerná zábava lepšia ako nudiť sa. Ale ak by som sa mala rozhodovať, siahla by som buď po osvedčených autoroch alebo originálnejších spracovaniach.

Čítaj viac

Po ťažkom detstve a živote v pestúnskej rodine si Jodie myslela, že konečne našla svoje šťastie v manželstve s Ethanom, navonok dokonalým mužom. Majú dcérku Abby, ktorú nadovšetko zbožňuje. Ethan sa však časom stáva tyranom, zo všetkých síl sa snaží dcéru Abby poštvať proti jej matke. Jodie pri ňom stráca všetku svoju slobodu. Jedného dňa Ethan oznámi Jodie, že ich dcérka je mŕtva, zabil ju. Jodie sa zrúti celý svet a rozhodne sa manžela zabiť. Spúšťa sa tak séria udalostí, ktoré postupne odhaľujú Ethanove tajomstvá prítomnosti aj minulosti. Určite stojí za to, dostať sa k nečakaným záverečným odhaleniam.
Kniha je rozdelená na štyri časti, tie na kapitoly. Veľmi ľahko sa číta, prečítala som ju rýchlo a s napätím. Autorkin štýl písania sa mi veľmi páči a určite sa poobzerám aj po jej ďalších knihách. Odporúčam :)

Čítaj viac

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?

3,4 / 5

9 hodnotení

2
2
2
0
0

Anna Hrubiznová
16.3.2017
Mrtve tajomstvo
Veľmi dobrá kniha, prečítala som ju za dva dni, začína sa to smutne, pokračuje čoraz zaujímavejšie a pútavejšie, ale koniec je strhujúcim rozuzlením, ktorý Vás určite prekvapí, aj sa nad tým určite zamyslíte,odporúčam všetkým čitateľom Čítaj viac

Čítaj viac
Čítaj viac
Kúpte spolu
Dead Secret - Ava McCarthy
This Book Loves You - PewDiePie
23,96 €

„Nakoniec som si spisovateľov rozdelil do dvoch kategórií: tých, ktorí vás nechajú prísť načas, a tých, ktorí spôsobujú meškanie.“

Klub nenapraviteľných optimistov - Jean-Michel Guenassia
Klub nenapraviteľných optimistov
Jean-Michel Guenassia