Most do prístavu - Francine Rivers
Most do prístavu
11,90 €
Pri nákupe nad 49 € máte poštovné zadarmo
Knihy
E-knihy

Most do prístavu

Francine Rivers

víťazka ocenená zlatým medailónom ECPA (Združenia evanjelikálnych vydavateľstiev), píše už vyše dvadsať rokov. Jej knihy získali veľké množstvo cien a autorka si nimi získala srdcia miliónov čitateľov.

Kumran, 2015
5-6 hodín čítania
Vydavateľstvo
Kumran, 2015

Ďalšie formáty

E-kniha
10,90 €

Sága o zničujúcej cene slávy, spálených mostoch a nekonečnom Božom milosrdenstve. Spálila všetky mosty, aby získala to, čo malo byť naplnením jej túžob. Teraz má však už len jedinú túžbu – vrátiť sa domov...

Čítaj viac

Ďalšie formáty

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o knihe

Tento titul si u nás môžete zakúpiť za skvelú cenu aj v kolekcii.


Sága o zničujúcej cene slávy, spálených mostoch a nekonečnom Božom milosrdenstve. Spálila všetky mosty, aby získala to, čo malo byť naplnením jej túžob. Teraz má však už len jedinú túžbu – vrátiť sa domov. V tejto strhujúcej a dlho očakávanej ságe o pokušení, milosrdenstve a bezpodmienečnej láske obľúbená autorka Vykúpenej lásky prináša široko poňatý a vynikajúco rozpovedaný príbeh.

HOLLYWOOD 1957. Pre tých, čo v Hollywoode niečo znamenajú, je Lena Scottová najvychytenejšou stúpajúcou hviezdou strieborného plátna od čias rýchleho vzostupu Marilyn Monroe. Len málo z nich vie, že jej skutočné meno je Abra. A ešte menej ľudí pozná cenu, ktorú musela zaplatiť, aby získala pocit, že je niekým. Pre pastora Ezekiela Freemana však Abra stále zostáva dievčatkom, ktoré si získalo jeho srdce v noc, keď ho našiel plakať opustené hneď po narodení pod mostom na predmestí Havenu. Zeke a jeho syn Joshua – Abrin najlepší kamarát – pozorujú, ako dospieva na exotickú krásku. Zeke však vie, že okolnosti Abrinho narodenia zanechali jazvy hlboko v jej srdci, jazvy, v dôsledku ktorých ľahko podľahla zvodom šarmantného podvodníka, ktorý ju zlákal do hollywoodskej továrne na sny. Zdá sa, že Haven je od Hollywoodu nenávratne vzdialený, a Abra rýchlo zvládne to, čo sa od ambiciózneho dievčaťa so žiarivými očami očakáva. Prineskoro spoznáva, aká zničujúca môže byť cena slávy.

Čítaj viac

Všetky formáty tohto titulu

Knihy

Kniha
11,90 €

Posielame do piatich dní

Vypredané

E-knihy a audioknihy

PDF
EPUB
MOBI
10,90 €

Okamžite na stiahnutie

Ďalšie
Kúpte spolu
Most do prístavu - Francine Rivers
Rubínová žatva - Tessa Afshar
22,80 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
376
Hmotnosť
502 g
Rok vydania
2015
Väzba
brožovaná väzba
Jazyk
slovenský
Vydavateľstvo
Kumran
Rozmer
155×235 mm
ISBN
9788089487660
Naše katalógové číslo
220582

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?

4,6 / 5

17 hodnotení

12
3
2
0
0

erika
19.4.2018
Výborná kniha.. po prečítaní som si povedala takúto knihu som už dávno nečítala....
veľmi sa mi pácila.... voľné čítanie... zbytočne nezaťažuje myseľ..... pútavé čítanie.... a tak isto človek nevie zložiť z ruky nakoľko čaka co bude ďalej. veľmi sa mi páčil prístup otca (farára) k dcére. Odporúčam.
Čítaj viac
Zuzana Bilavská
6.8.2017
Krásna navonok, nádherná zvnútra.
Kniha plná úžasných odkazov je okrem iného aj o tom, kam nás môžu zaviesť nevypovedané pochybnosti a skrytá láska. Most do prístavu rozpráva nie len o tom, aké to je milovať nezištne, ale aj o spálených mostoch, o túžbe mať viac, o vnútorných rozporoch na ceste za slávou, ale aj o tom, aké to je, keď človek vie, kde je jeho domov. Je o odpustení a prebudení, láske aj nenávisti, je o priateľstve ale aj o slepote pred ním. Napriek tomu, že knihu napísala autorka venujúca sa hlavne knihám s kresťanským podtónom, v tejto knihe je táto téma zapracovaná tak dokonale, že dokonca ani tých menej veriacich či dokonca neveriacich neruší. Zanecháva za sebou isté posolstvo, ktoré by sa zjednodušene dalo opísať ako: cesty osudu sú nevyspytateľné a vopred určené, preto všetko nakoniec skončí presne tak, ako skončiť má, napriek tomu, že každý z nás má právo voľby. Zo začiatku knihy ma rozptyľovali jednoduché vety, veľmi krátke a strohé. Ako som sa však vnárala hlbšie do deja, prestala som tento menší nedostatok vnímať a žila osudom ľudí v krásne napísanej ságe. Je to kniha, na ktorú môže byť autorka hrdá :) Odporúčam. Čítaj viac
Magdaléna Bachanová
31.5.2016
Názor čitateľa
Overený nákup
Kniha Most do prístavu je najnovším dielom kresťanskej autorky Francine Riversovej. Iný námet, iný štýl písania, iné problémy a slabosti postáv, ale predsa niečo spája túto knihu s jej ostatnými knihami a to- prijať Boha do svojho života, pustiť ho tam a nechať ho konať. Príbeh rieši vnútorné pocity a postoje hrdinky, ktoré určite každý jeden z ľudí riešil v svojom živote ako hľadanie seba samého, prijatie seba samého, ... Román sa ľahko číta, preniká do hĺbky duše, otvára rany, ale ponúka aj nádej. Aké hlboké je dno, kam človek dokáže až padnúť, ale často krát je to také potrebné, aby nám to otvorilo srdce a uzdravilo dušu. Mne osobne sa kniha veľmi páčila, hlavne to ako nenásilne otvára živo diskutované kontroverzné témy dneška a ponúka nevtieravým spôsob riešenie z pohľadu kresťana. Môžeme v nej nájsť veľa životných odpovedí, ale taktiež nám kladie veľa otázok, napr. akú cenu v živote platím ja za to kým som? Som tým, kým chcem byť? Alebo som tým, lebo okolie to tak chce?.... prajem príjemne čítanie Čítaj viac
3
30.5.2016
Nesklamala, no ani veľmi nenadchla...
Francine Riversová opäť nesklamala. Do rúk sa mi dostala kvalitne spracovaná a do detailov premyslená kniha, ktorá rozhodne dokáže zaujať. No mňa na druhej strane ani veľmi nenadchla ako doposiaľ jej ostatné knihy. Dôvodom je, že mi chýbala originalita, ktorú vie do svojich kníh vložiť len Francine. Tentokrát sa mi príbeh zdal podobný istým spôsobom Vykúpenej láske, či Dieťaťu zmierenia. Skrátka som v nej postrehla situácie a myšlienky hrdinov z predchádzajúcich kníh, čo ma tak trochu zamrzelo. Ďalším faktom, ktorý mi bránil si vychutnať knihu naplno, bol chaos. Neviem, možno to tak pôsobilo len na mňa, ale mala som problém zorientovať sa v rokoch, či striedaniu rozprávania z pohľadu Abry, Joshuu a Zekeho. Vôbec som sa nedokázala sústrediť a mnoho krát si musela prečítať predchádzajúce vety, odseky, či strany aby som sa ako tak zorientovala. No i tak ma spisovateľka dokázala poriadne prekvapiť a znova ponúknuť príbeh plný pravej lásky, neutíchajúceho Božieho milosrdenstva a sily úprimnej a vytrvalej modlitby. Preto ak máte chuť siahnuť po kvalitnej kresťanskej knihe, určite Most do prístavu bude skvelou voľbou... Čítaj viac
Lucia Dřímalová
2.5.2016
Názor čitateľa
Francine Riversovú ako autorku mám veľmi rada, takže aj táto kniha sa mi veľmi páčila. Dej je pútavý a vždy, keď som si našla chvíľku času, ťahalo ma to ku knihe. Čítaj viac
Veronika Matovcikova
9.2.2016
Krásne a kvalitné čítanie
Ďalší skvely roman od Riversovej som prečítala opäť velmi rýchlo. Pôsobí na mňa z veľkej časti smutne, no napokon život je často krát taký. Možno práve kvoli tomu ze bola kniha písaná velmi realisticky, sa mi tak dobre čítala. Jedine čo mi vadilo, je že niektoré veci zostali nevypovedane. Kniha má krásne myšlienky a stoji za to si ju prečítať. Čítaj viac
čitateľka
7.1.2016
Most do prístavu
Zaujímavá kniha, v ktorej autorka, rovnako ako vo väčšine svojich diel, opäť vsadila na ťažšiu tému. Tentokrát sa zamerala na túžbu "byť niekým" a cítiť sa byť milovaným, či možno skôr prijatým. Hlavná hrdinka Abra si taká v skutočnosti nepripadala a v Hollywoode 50-tych rokov uvidela svoju šancu konečne zažiariť.
V knihe autorka poukazuje, okrem množstva iného, aj na to, že vonkajšia krása nám nemusí zaručiť život, o ktorom v hĺbke duše túžime.
Most do prístavu je zaujímavým príbehom, na ktorý som sa tešila, pretože Francine je pre mňa jednou z najlepších autoriek a jej príbehy milujem. Pre mňa osobne však konkrétne tento nemal toľké čaro ako napríklad Vykúpená láska, ktorá si aj po rokoch u mňa drží prvenstvo.
Občas sa mi zdalo, že sa autorka snaží do Mostu do prístavu vpísať veľmi veľa vecí, zhrnúť mnoho významných životných udalostí do "pár" strán a niektoré by si zaslúžili možno viac rozobrať. Toto by som však ani nepovažovala za nejaké mínus, pretože viem, že väčšina čitateľov má radšej plynulý dej než opis myšlienok. :) Občas mi tam však čosi chýbalo, zdalo sa mi, že sa to stále drží na jednej rovine.
Knižku si ale určite ešte prečítam, vcelku sa mi páčila, myslím si, že nemá človeka čím uraziť a ten, kto má rád autorkine príbehy, si určite aj v tomto nájde niečo svoje. Iba u mňa sa to jej starším dielam nevyrovnalo, pretože som si u Francine zvykla na lavínu pocitov. :)
Čítaj viac

Čítaj viac
Čítaj viac
Kúpte spolu
Most do prístavu - Francine Rivers
Rubínová žatva - Tessa Afshar
22,80 €

„Ten, kto nemiluje knihu, nemiluje múdrosť. Ten, kto nemiluje múdrosť, stáva sa hlupákom.“

Jan Amos Komenský