Kráčanie milosťou - Steve McVey
Kráčanie milosťou
9,41 €
Pri nákupe nad 49 € máte poštovné zadarmo
9,41 €

Bežná cena Bežne 9,90 €

Ušetríte 5 %

Vypredané

Zadajte e-mail a budeme vás informovať, keď bude kniha dostupná.

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o knihe

Nič, čo si urobil, nič, čo si azda mohol spraviť, sa nevyrovná neporovnateľnej radosti, keď dovolíš Ježišovi žiť Jeho život skrze teba. Toto zapaľuje ten jasný oheň vášne v novom veriacom a necháva Jeho svetlo tancovať tancom odpočinku v očiach zrelého kresťana, ktorý spoznal tajomstvo Kráčania milosťou. Ak túžiš po takomto živote plnom odpočinku, dôvery, radosti a vášne, môžeš vykročiť už dnes! Viac ako 250 000 predaných výtlačkov Kráčania milosťou pomohlo tisícom veriacich vymaniť sa z „manicko-depresívneho" kresťanstva, z na jednej strane frustrujúcej snahy páčiť sa Bohu a na druhej strane smútku, že sa im to nedarí a nikdy nebudú pre Neho dosť dobrí.
Čítaj viac

Recenzie, kritiky

Iba málo ľudí malo na mňa tak zásadný a život premieňajúci vplyv ako Steve McVey. Gary Smalley, autor knihy Požehnanie

Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
184
Hmotnosť
162 g
Rok vydania
2014
Väzba
brožovaná väzba
Jazyk
slovenský
Vydavateľstvo
i527.net
Rozmer
147×210 mm
ISBN
9788097144838
Naše katalógové číslo
182359

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?

4,5 / 5

4 hodnotenia

3
0
1
0
0

Martina Troppová
25.5.2015
Názor čitateľa
Kniha vhodná na uvedomenie si, že nemôžeme dodržiavať Boží zákon bez Božej pomoci. Tiež preorientovanie sa z výkonnosti, čo všetko ja robím pre Boha s uvedomením si, čo On robí pre mňa. Zamerať sa na Osobu, nie na výkon. A veľa ďalších inšpirujúcich myšlienok. Čítaj viac
Martina Murínová
26.11.2014
Názor čitateľa
Kniha, ktorá úplne obráti tvoje doterajšie zmýšľanie o Bohu, a na základe ktorej postupne začneš meniť svoje kresťanské správanie. Chodíš pravidelne do kostola, modlíš sa ruženec, snažíš sa konať len dobré skutky, čítaš si pravidelne Písmo a všemožne sa usiluješ dodržiavať Desatoro? Napriek tomu nie si v živote šťastný, nedarí sa ti, cítiš sa Bohom nemilovaný, zabudnutý, stále nemáš s Bohom ten blízky milujúci vzťah? V tejto knihe nájdeš odpoveď prečo je to tak.
Hneď na začiatku knižky zistíš, že žiješ podľa „tela“ a nie podľa „viery“. Synonymum pre slovo telo je „sebestačnosť“ . Svojím vlastným úsilím, modlitbami, dobrým správaním skutkami sa snažíš prilákať do svojho života to Božie požehnanie, pokoj a lásku. Hoci ti to Ježiš sľubuje od samého začiatku , človek tomu neverí a svojou sebestačnosťou sa to snaží vykonať sám. Tak ako Abrahám nebol dosť trpezlivý a prisľúbený potomok roky neprichádzal hoci mu ho Boh sľúbil. Jedného dňa sa rozhodol, že Bohu pomôže svojím vlastným úsilím a splodil syna s otrokyňou. Ale to nebol ten“ pravý“ syn, syn ktorý priviedol do Abrahámovej rodiny požehnanie , ten prišiel až neskôr a presne tak ako mu ho Boh sľúbil s manželkou Sárou.
Postupným čítaním knihy zistíš , že Boh ťa miluje takého aký si so všetkými chybami a slabosťami, Boh si nekladie podmienky budem ťa milovať keď splníš toto, keď zmeníš toto...On od teba očakáva iba jediné aby si mu konečne veril a vychutnával si jeho lásku. Keď si to uvedomíš zažiješ ten skutočný blízky vzťah s Bohom. Je naozaj ťažké aj v skutočnom živote milovať niekoho o kom si myslím, že ma nechce, nemiluje, nepríjma takého aký som.
Po prečítaní tejto knihy sa prestaneš modliť memorované modlitby a tvoje nová modlitba bude dialóg medzi tebou a Ježišom. Zmeníš všetky tvoje doterajšie kresťanské aktivity a činnosti, prestaneš ich robiť lebo „musíš“ a tvoj vzťah s Bohom , Ježišom bude oveľa intenzívnejší , nepretržitý a radostný.

Čítaj viac
Semanová
12.9.2014
O kráčaní v slobode do skutočnej domoviny
Knihu som prečítala jedným dychom ... nepustila som ju z rúk, kým som ju nevychutnala celú

Cítim vďačnosť voči tým, ktorí ma vyviedli zo zákonníctva a otvorili mi dvere do života v milosti.

Ježišove podobenstvo o milosrdnom otcovi prestáva pre mňa byť predovšetkým o márnotratnom synovi - tak ako píše autor, je to nádherná správa o Božom prijatí

Nemôžem nehlásať Evanjelium Božej milosti.

Semanová
Čítaj viac
Slavka
28.8.2014
Žeby až tak?
Neviem, ale mám pocit, že táto kniha mi zmení život. Ešte je to len pár dní, čo som si ju prečítala, takže možno to su silné slová. V mojom živote s Bohom stále bojujem s pocitmi, ako že som sa nedostatočne snažila, neurobila som pre Boha dosť, že som zlá a mala by som sa polepšiť. Možno to poznáte .. taký kolotoč, raz hore a raz dole.

Táto kniha mi otvorila oči. Nevedela som, že môj Otec sa na mňa nepozerá tak, ako som verila doteraz, ako som to počúvala v kostoloch - nečaká a nehodnotí moje správanie, ale ma jednoducho miluje. Nechcem písať viac. Jednoducho, ďakujem za túto knihu.
Čítaj viac

Čítaj viac

„Najväčším triumfom spisovateľov je, keď primäjú myslieť tých, ktorí sú toho schopní.“

Eugene Delacroix