Cesta múdrych - Kevin Leman
Cesta múdrych
5,50 €
Pri nákupe nad 49 € máte poštovné zadarmo

Cesta múdrych

Jednoduché pravdy pre dobrý život

Kevin Leman

napísal mnoho kníh zameraných na budovanie vzťahov. Je manželským a rodinným psychológom a konzultantom programu Good Morning, America. V slovenčine vyšla jeho kniha Päť dní, ktoré zmenia vaše dieťa, v češtine Do pátku bude váš manžel jiný, Ženy, které sa příliš snaží, Sex začíná v kuchyni, Na...

Porta Libri, 2013
Vydavateľstvo
Porta Libri, 2013

V Ceste múdrych známy autor Dr. Kevin Leman odhaľuje desať princípov, ktoré ovplyvnili jeho život a teraz ich so sebe-vlastným vtipom a nadhľadom ponúka aj vám...

Čítaj viac

5,50 €

Vypredané

Zadajte e-mail a budeme vás informovať, keď bude kniha dostupná.

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o knihe

Nezabúdaj na moje ponaučenia a tvoje srdce nech zachováva moje príkazy, lebo ti predĺžia dni a roky života a rozhojnia tvoje blaho. Nech ťa neopustí láska a vernosť.
Šalamún
V Ceste múdrych známy autor Dr. Kevin Leman odhaľuje desať princípov, ktoré ovplyvnili jeho život a teraz ich so sebe-vlastným vtipom a nadhľadom ponúka aj vám. Dr. Leman sa nechal inšpirovať jedným z najmúdrejších ľudí celej histórie ľudstva - kráľom Šalamúnom. Jeho myšlienky nám aj dnes pomáhajú zistiť kto sme, kde je naše srdce, aký je Boh a kým sa chceme stať. Táto knižočka vám dodá nadej, odvahu, inšpiráciu a novú perspektívu.

Je možné nájsť uspokojenie v živote?
Poznáte zmysel vášho života?
Túžite zanechať po sebe niečo pre budúce generácie?

Bez ohľadu na to, kde sa v živote nachádzate, vždy sa môžete vydať po ceste múdrych.

Dostupné aj v kolekcii za výhodnú cenu.
Čítaj viac
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
152
Hmotnosť
130 g
Rok vydania
2013
Väzba
pevná väzba
Jazyk
slovenský
Vydavateľstvo
Porta Libri
Rozmer
100×140 mm
ISBN
9788081560057
Naše katalógové číslo
151199

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?

4,0 / 5

4 hodnotenia

1
2
1
0
0

5
Zabijáci - Jussi Adler-Olsen
Práve čítam
Zabijáci

Moje meno je Lukáš. Mám devätnásť, knihy a dobré vzdelanie pokladám za veľmi podstatnú časť môjho života. Som preto nesmierne rád, že od februára 2019 je súčasťou pultov tohto kníhkupectva aj moja kniha - TVOJ ŽIVOT V TVOJICH RUKÁCH. Jednoducho mi to nedalo a musel som ju zaradiť medzi päticu svojich najobľúbenejších kníh. :)

Lukáš Sabo
16.6.2019
Malé prekvapenie
Ak mám pravdu povedať, keď som zistil, že hlavnou tematikou knihy bude vzťah k Bohu, bol som mierne sklamaný. Nie som veriaci a názov knihy nič o tejto tematike nevraví. Na druhej strane, nepatrím k ľuďom, ktorí si do detailu zisťujú informácie o danej knihe. Keď sa mi zapáči obálka alebo názov, jednoducho si knihu kúpim (u mňa "Nesúď knihu podľa obalu" akosi neplatí...)
Po prečítaní som bol však milo prekvapený. Jednotlivé úvahy a príbehy spojené s Bohom boli podané veľmi ľahko a nenásilne a aj neveriaci si dokáže nájsť to svoje. Za mňa jednoznačné mále (a milé) prekvapenie.
Čítaj viac
majka
15.10.2013
Názor čitateľa
Je to perfektná kniha!!! Najprv som bola trosku sklamana, že je náboženska, ale v pohode... dala mi vela :o))) Čítaj viac

Čítaj viac

„Byť výnimočný je najlepší spôsob, ako byť iný.“