Odporúčame

 

Vyberá Monika Záborská

E-knihy sú najlepším knižným spoločníkom na cestovanie. Tu je pár horúcich letných tipov, ktorými sa môžeme inšpirovať :-)

Akciové tituly  

A Calling for Charlie Barnes - Joshua Ferris
Ušetríte 13,50 €
-73 %
5,00 €

Charlie Barnes, sixty-eight years old, reasonable man, small-business owner is facing the abyss and it's time to reckon with how he has lived his life so far. What happened to all those great ideas that were snatched from the jaws of success? ... Čítať viac 

Obľúbené knižné série

Šťastní ľudia  

Odporúčame

 

Vyberá Ivan Janík

Vo štvrtok ráno sme sa vrátili v čase a prebudili sme sa do úplne iného sveta. Stalo sa to, o čom sa už niekoľko týždňov hovorilo, ale málokto tomu chcel uveriť. Veď ako by mohol niekto v 21. storočí bez dôvodu napadnúť inú krajinu? Bohužiaľ, to je realita dnešných dní a ukážka toho, čoho je schopný jeden mocný človek. O to dôležitejšie je v týchto dňoch overovať zdroje a informácie, s ktorými prichádzame do kontaktu, poznať súvislosti, tie historické, ale aj aktuálne, a pochopiť to, čo sa deje a aké môžu byť následky. Preto sme pre vás pripravili výber kníh, ktoré nám spoločne pomôžu pochopiť nielen vojnový konflikt na Ukrajine.

Dnes letí  

Novinky v čitateľských profiloch

4

Srdcovka. Kto žil s Harrym ocení návrat k tejto knižnej sérii. Kniha je písaná ako divadelná hra, čo nemusí každému vyhovovať, avšak číta sa naozaj dobre.

Čítať viac

4

Jednoducho a zrozumiteľne a pritom zaujímavo a náučne podané informácie v tejto knihe sú určite dôvodom k jej prečítaniu.

Čítať viac

„The trouble is that things never get better, they just stay the same, only more so.“

Eric - Terry Pratchett
Eric
Terry Pratchett