Odporúčame

 

Vyberá Monika Záborská

Vedeli ste, že jún je mesiac audioknihy? Oslávte ho s nami so zľavou 15%! Inšpirovať sa môžete výberom najpopulárnejších audiokníh na Martinuse :-)

Akciové tituly  

Catherine the Great and Potemkin - Simon Sebag Montefiore
Ušetríte 14,50 €
  • Simon Sebag Montefiore
-74 %
5,00 €

It is one of the great love stories of history, and one of its most successful political partnerships. Catherine the Great was a woman of notorious passion and imperial ambition, perhaps the greatest of the Romanovs. Čítať viac 

Odporúčame

 

Vyberá Ivan Janík

Vo štvrtok ráno sme sa vrátili v čase a prebudili sme sa do úplne iného sveta. Stalo sa to, o čom sa už niekoľko týždňov hovorilo, ale málokto tomu chcel uveriť. Veď ako by mohol niekto v 21. storočí bez dôvodu napadnúť inú krajinu? Bohužiaľ, to je realita dnešných dní a ukážka toho, čoho je schopný jeden mocný človek. O to dôležitejšie je v týchto dňoch overovať zdroje a informácie, s ktorými prichádzame do kontaktu, poznať súvislosti, tie historické, ale aj aktuálne, a pochopiť to, čo sa deje a aké môžu byť následky. Preto sme pre vás pripravili výber kníh, ktoré nám spoločne pomôžu pochopiť nielen vojnový konflikt na Ukrajine.

Dnes letí  

Novinky v čitateľských profiloch

7
10.08.2022 11:20

Kniha sa mi citala dobre, ale cakala som viac, rsp. uplne nieco ine. Taka velmi neobvykla na moj vkus. Najskor som si o Alison myslela, ze je troska a opat sa mi zas raz potvrdilo, ze nikdy nic nie je tak, ako sa na prvy pohlad zda. Najviac som asi nepochopila dejovu liniu s pridelenym pripadom vrazdy a "podobnost" dvoch zien... Davam 3 *

Čítať viac

3
3

Som pomerne ešte mladý človek :) Milujem knihy.Dá sa pri nich neskutočne zrelaxovať.Baví ma spoznávať osudy ľudí a to,ako sa oni popasuju s každodennými i nie celkom bežnými situáciami.

Mária Homoláková napísala recenziu

10.08.2022 10:52

Keď mi prišiel z kníhkupectva narodeninový kupón,hneď som začala rozmýšľať,po akej knihe siahnem.Na stránke Martinusu mi ako jedna z mnohých (podľa mnou zadaného filtra) padla do oka táto kniha.Zaujal ma obal i názov.A veru,neľutujem vôbec,že som siahla po tejto knihe.Kniha je úžasne spracovaná,smutná a nádherná zároveň.Poprepletane všetky emócie. Určite budem hľadať aj ďalšie knihy od tejto autorky.

Čítať viac

Čitateľské kolekcie

Alexandra Čechová

myths/retellings


„Ať člověk utíká, jak chce, sobě samému neunikne. Je to jako se stínem. Pořád se vás to drží.“

Po otřesech - Haruki Murakami
Po otřesech
Haruki Murakami