Odporúčame

 

Vyberá Monika Záborská

E-knihy sú najlepším knižným spoločníkom na cestovanie. Tu je pár horúcich letných tipov, ktorými sa môžeme inšpirovať :-)

Akciové tituly  

Working Hard, Hardly Working - Grace Beverley
Vypredané
18,50 €

We all know the pressure of feeling like we should be grinding 24/7 while simultaneously being told that we should 'just relax' and take care of ourselves, like we somehow have to decide between success and sanity... Čítať viac 

Obľúbené knižné série

Šťastní ľudia  

Odporúčame

 

Vyberá Ivan Janík

Vo štvrtok ráno sme sa vrátili v čase a prebudili sme sa do úplne iného sveta. Stalo sa to, o čom sa už niekoľko týždňov hovorilo, ale málokto tomu chcel uveriť. Veď ako by mohol niekto v 21. storočí bez dôvodu napadnúť inú krajinu? Bohužiaľ, to je realita dnešných dní a ukážka toho, čoho je schopný jeden mocný človek. O to dôležitejšie je v týchto dňoch overovať zdroje a informácie, s ktorými prichádzame do kontaktu, poznať súvislosti, tie historické, ale aj aktuálne, a pochopiť to, čo sa deje a aké môžu byť následky. Preto sme pre vás pripravili výber kníh, ktoré nám spoločne pomôžu pochopiť nielen vojnový konflikt na Ukrajine.

Dnes letí  

Novinky v čitateľských profiloch

9
9

Dokonalé stopy - Helen Fields
Práve čítam
Dokonalé stopy

Knižky milujem od detstva, keď mi otec čítal rozprávky na dobrú noc

Julka M. napísala recenziu

14.08.2022 14:40

Prvá polovica knihy Vlčie leto sa mi čítala velmi ťažko a pomaly. Žiadne napatie, zbytočne vela postáv, bola som z tých severských mien úplne dopletená. Spád a napatie prišli takmer na konci knihy. Severské napínavé trilery čítam velmi rada, ale tento ma nenadchol, nudila som sa.

Čítať viac

2
2

Dobrá matka - Sinéad Moriarty
Práve čítam
Dobrá matka

Ahoj volám sa Lucia Milujem knihy , je to môj maly útek do môjho sveta .

Lucia Horňáková napísala recenziu

14.08.2022 14:40

Prvá polka knihy má vôbec nebavila až som zvažovala či ju vôbec dočítam
No potom sa to rozbehlo a tak Som zvyšok knihy Dočítala za pár hodín
Práve som začala druhu tak uvidíme

Čítať viac

Čitateľské kolekcie

Alexandra Čechová

translated


„Nenávisť je láska bez znalosti faktov. V každom človeku, ktorého nemáme radi, existujú skutočnosti, ktoré by náš vzťah mohli zmeniť, keby sme ich poznali.“

Jediný - Richard Bach
Jediný
Richard Bach