Odporúčame

 

Vyberá Monika Záborská

E-knihy sú najlepším knižným spoločníkom na cestovanie. Tu je pár horúcich letných tipov, ktorými sa môžeme inšpirovať :-)

Akciové tituly  

A Calling for Charlie Barnes - Joshua Ferris
Ušetríte 13,50 €
-73 %
5,00 €

Charlie Barnes, sixty-eight years old, reasonable man, small-business owner is facing the abyss and it's time to reckon with how he has lived his life so far. What happened to all those great ideas that were snatched from the jaws of success? ... Čítať viac 

Obľúbené knižné série

Šťastní ľudia  

Odporúčame

 

Vyberá Ivan Janík

Vo štvrtok ráno sme sa vrátili v čase a prebudili sme sa do úplne iného sveta. Stalo sa to, o čom sa už niekoľko týždňov hovorilo, ale málokto tomu chcel uveriť. Veď ako by mohol niekto v 21. storočí bez dôvodu napadnúť inú krajinu? Bohužiaľ, to je realita dnešných dní a ukážka toho, čoho je schopný jeden mocný človek. O to dôležitejšie je v týchto dňoch overovať zdroje a informácie, s ktorými prichádzame do kontaktu, poznať súvislosti, tie historické, ale aj aktuálne, a pochopiť to, čo sa deje a aké môžu byť následky. Preto sme pre vás pripravili výber kníh, ktoré nám spoločne pomôžu pochopiť nielen vojnový konflikt na Ukrajine.

Dnes letí  

Novinky v čitateľských profiloch

2
2

Som introvertná duša, ktorá sa najlepšie cíti s knihou v ruke. Popri čítaní sa venujem fotografovaniu, je to také moje hobby, ktorému chcem postupne venovať viac času a zdokonaľovať sa. Okrem toho, rada trávim čas so zvieratami a staraním sa o rastliny, ktoré zachviľu zaplnia väčšinu mojej izby.

Veronica Faye napísala recenziu

15.08.2022 12:38

Kniha Nasleduj ma je jedinečné dielo, ktoré vzniklo spojením dvoch talentovaných autoriek. Veru im to spolu výborne píše. V prvom rade by som rada pochválila obálku knihy, ktorej farebné zladenie je pohladenie pre oči (a dušu). A vnútro? Klobúk dole. Veľmi sa mi páči ako zakomponovali fotky z ciest a čitateľovi tak priblížili jednotlivé okamihy ešte viac. Ako som čítala a blížila sa ku koncu, dostavil sa presne ten efekt – chcem čítať, ale nechcem už koniec. Veru, nechcela som, aby tento príbeh skončil. Cestovanie v knihách zbožňujem, obzvlášť ak sa cestuje v reálnom svete. Čo sa týka tém, ktoré sa v knihe rozoberajú, tak kvitujem každú jednu. Od cestovania, cez sociálne siete, selflove a stravovanie, životné prostredie až po šikanu a kyberšikanu. Za toto všetko dávam veľké plus, keďže sú to témy, ktorým treba venovať oveľa viac pozornosti, obzvlášť v dnešnej dobe, plnej filtrov. Ak si teda chcete pocestovať a zároveň si prečítať príjemnú knihu, ktorá skrýva nespočetné množstvo krásnych a pravdivých myšlienok, vrelo odporúčam práve túto.

Čítať viac

14

Toto je prvá absyntovka, ktorá sa mi čítala ťažko...Bola nejaká nezaujímavá, nemastná neslaná...Čakala som osudy Nemcov, miesto toho tam bolo veľa faktov o dedine ale osudov málo.. Prišlo mi to skôr ako popis dedín počas vojny ako sa menil jej názov a počet obyvateľov, dalo sa to napísať na jednu stranu a zvyšok mohol byť rozhovor s ľuďmi...

Čítať viac

Čitateľské kolekcie

„Túžil som ju nežne zaobaliť hebkým tichom ako do deky. “