Vyberá Jana Šlinská

Pre všetkých knihomoľov a knihomoľky tu máme výber rôznych diárov na rok 2021. Je najvyšší čas zaplniť ich prázdne stránky :)

Akciové tituly

Rozumnejšie, rýchlejšie, lepšie - Charles Duhigg
Ušetríte 8,90 €
-60 %
6,00 €

Charles Duhigg, rovnako ako v Sile zvyku, spája najnovšie vedecké výskumy, hĺbkovú investigatívu a komplexné príbehy do jasnejších, ľudskejších úvah o tom, ako dospieť k produktivite. Závažnú spoločenskú diskusiu sa mu podarilo postaviť ... Čítať viac 

Vyberá Anna Porubcová

Dobrý príbeh unesie našu myseľ a výkupné si pýta stránku po stránke. Vyberte si skvelé čítanie z výberu Knihy roka.

Najpredávanejšie z ponuky

Novinky v čitateľských profiloch

9

Velmi mile a povzbudive citanie pre rodicov, ktori sa zamyslaju nad vychocou svojich deti. Autorka ma skvele a podnetne myslienky, texty doplna vhodnymi situaciami a prikladmi. Som rada, ze som si ju kupila a budem sa k nej vracat :).

Čítaj viac

1

Netradičné spojenie mystického príbehu z čias socializmu a kriminálneho príbehu zo súčasnosti. Paralelne pospájaná zápletka vhodne doplnená monológmi postáv dáva knihe správnu dynamiku. Na prvotinu autora veľmi dobré dielo, ale námet románu a počet kľúčových postáv mal potenciál na oveľa viac strán, záverečné kapitoly išli "príliš rýchlo z kopca". Naschvál dávam Kajovi len 4 hviezdičky, verím že to zoberie ako výzvu do ďalšieho románu ;-)

Čítaj viac

Čitateľské kolekcie

Michaela Barassó

Narnia


Michaela Barassó

Rick Riordan


„Nakoniec som si spisovateľov rozdelil do dvoch kategórií: tých, ktorí vás nechajú prísť načas, a tých, ktorí spôsobujú meškanie.“

Klub nenapraviteľných optimistov - Jean-Michel Guenassia
Klub nenapraviteľných optimistov
Jean-Michel Guenassia