Naše kníhkupectvá sú zatvorené :(
Stále sme tu však pre vás na webe. Viac info
Knihy
E-knihy

Vyberá Jana Šlinská

Jeseň majú knihomoli radi. Je to ten čas, kedy zalezú do svojich kresiel, prikryjú sa dekou, spravia si dobrý čaj a otvoria knihu. Máte to tak aj vy? :) Ak áno, vybrali sme pre vás zopár knižných tipov, ktoré by vám mohli spríjemniť jesenné dni.

Akciové tituly

Kolaps - B.A. Paris
Ušetríte 9,00 €
  • B.A. Paris
-65%
4,90 €

Je neskoro v noci, všade tma, naokolo vyčíňa búrka a mladá učiteľka Cass sa chce dostať čo najrýchlejšie domov. Zrazu na odľahlej neosvetlenej ceste v lese zazrie zaparkované auto a rozhodnutie, ktoré v tejto chvíli urobí, bude mať ďalekosiahle následky.. Čítať viac 

Vyberá Jana Šlinská

Už zopár rokov sa snažím vždy v decembri pripraviť výber toho najlepšieho čítania a kníh, ktoré sa mi v danom roku páčili najviac. Je to čisto subjektívny výber, ktorý neovplyvňujú žiadne rebríčky ani vydavateľstvá. Tu sú moje naj knihy za rok 2019.

Najpredávanejšie z ponuky

Novinky v čitateľských profiloch

13
25.10.2020 07:34

Na knižku som sa tešila, keď prišla hneď som sa do nej pustila a prečítala som ju za jeden deň. Témou je iná, ako ostatné ale vedela som, že je písaná pre young. Neodradilo ma to a som rada, že som si ju prečítala. Pekná zmena, na autorku nedám dopustiť, jedna z mojich obľúbených. Odporúčam a podľa mňa nie je len pre mládež.

Čítaj viac

7

Veľmi dobre spracovaný generačný príbeh žien s menom na A. Mornštajnovej štýl je aj v tejto knižke osobitý a dá sa celkom ľahko rozpoznať. V Hotýlku alebo Tichých miestach, mi to miestami až unavovalo, že ani na chvíľu nevybočí zo svojho konfortizmu, ale v tejto knižke mi to veľmi sadlo a spolu s Hanou ide o moju obľúbenú knihu od autorky. Popisuje, ako aj v iných svojich dielach, vojnu a jej následky, dôsledky ktoré spáchala na mnohých životoch. Postavy nie sú priamočiare, nie vždy sú sympatické a niektoré vedľajšie postavy sú možno až trochu zidealizované, ale pre mňa má kniha pointu a posolstvo, ktoré sa autorke podľa mňa podarilo odovzdať. A číta sa veľmi dobre. Určite odporúčam, rovnako aj ako ostatné knihy od autorky

Čítaj viac

„Keď niekto začne páliť knihy, skončí pálením ľudí.“

Heinrich Heine