Odporúčame

 

Vyberá Monika Záborská

Objavovanie lesných chodníčkov, blúdenie mestskými uličkami, odbehnúť pár kilometrov pre radosť alebo absolvovať tréning na maratón. Za každým bežeckým výkonom sa ukrýva iná motivácia, ale niečo majú predsa len spoločné – s audioknihami „ubehne” čas rýchlejšie. Vyskúšajte najbližšie vymeniť hudbu za zaujímavú audioknihu :-)

Akciové tituly  

Matematika lásky - Hannah Fry
Ušetríte 6,90 €
  • Hannah Fry
-63 %
4,00 €

Láska je presne tak ako väčšina nášho života plná rôznych vzorcov. Či už ide o počet sexuálnych partnerov alebo o to, komu napíšeme na internetovej zoznamke, tieto vzorce nám život obracajú hore nohami ako láska samotná... Čítať viac 

Odporúčame

 

Vyberá Anna Porubcová

Dobrý príbeh unesie našu myseľ a výkupné si pýta stránku po stránke. Vyberte si skvelé čítanie z výberu Knihy roka.

Najpredávanejšie z ponuky  

Novinky v čitateľských profiloch

4
31.07.2021 22:50

Tak Zvon byl krásné zakončení trilogie o smrtkách. Děj byl opět strhující a měl spád, jak jsme si od Neala už zvykli. Konec byl nečekaný, některé zvraty fantastické. Všechny postavy člověku za tu dobu při čtení přirostou k srdci. Až na Goddarda samozřejmě :D Pro mě bylo dalším plusem to, že Zvon už i víc připomínal žánr fantasy. Kdybych si ale měl vybrat svojí topku mezi třemi části trilogie, bez zaváhání bych zvolil Nimbus. Tento díl mě pohltil nejvíc a byl pro mě vrcholem trilogie. To ale nic na kráse neubírá poslednímu dílu, celou sérii proto vřele doporučuji všem.

Čítaj viac

Zvon
  • Neal Shusterman
4,7
21,99 €

9

Táto kniha, bola po dlhej dobe príjemným prekvapením. O to viac, ze ju napisala slovenska autorka. Krasne napísaný príbeh, dobre mi to padlo, paradoxne docitane na moje 26 narodeniny, rovnako ako mala hlavná hrdinka. Po nevydarených pokus pri rôznych knihach, toto mozem ďalej odporučiť :)

Čítaj viac

Čitateľské kolekcie

Luca Chudá

Psychológia


„Poézia je dielo z najsvätejších. S láskou sa pokloňte básnikovi, lebo jeho život býva životom nešťastným.“

Honoré de Balzac