Vyberá Jana Šlinská

Pre všetkých knihomoľov a knihomoľky tu máme výber rôznych diárov na rok 2021. Je najvyšší čas zaplniť ich prázdne stránky :)

Akciové tituly

Kolaps - B.A. Paris
Ušetríte 8,90 €
  • B.A. Paris
-64 %
5,00 €

Je neskoro v noci, všade tma, naokolo vyčíňa búrka a mladá učiteľka Cass sa chce dostať čo najrýchlejšie domov. Zrazu na odľahlej neosvetlenej ceste v lese zazrie zaparkované auto a rozhodnutie, ktoré v tejto chvíli urobí, bude mať ďalekosiahle následky.. Čítať viac 

Vyberá Anna Porubcová

Dobrý príbeh unesie našu myseľ a výkupné si pýta stránku po stránke. Vyberte si skvelé čítanie z výberu Knihy roka.

Najpredávanejšie z ponuky

Novinky v čitateľských profiloch

4
4

mystériozne trilery, sfilmované knihy, Harry Potter saga, žiadne severské krimi

Veronika Piringerova napísala recenziu

27.01.2021 23:13

Tak tuto knizku som "nezhltla naraz". Islo to pozvolna, postupne, hoci od 3/4 knihy som sa uz nevevedela od nej odlepit a musela som vediet, ako to dopadne (i ked som z casti vedela, kedze kniha ma pokracovanie :-) ). Nemyslim, se ju budem este niekedy citat ???? ale nelutujem cas jej venovany.. No, dam si este chvilu cas, nez sa pustim do pokracovania (Doktor Spanok)..

Čítaj viac

23

Pri čítaní tejto knihy som sa musel neraz pousmiať. Keď som ju definitívne dočítal, uvedomil som si, že ak by niekto chcel disponovať všetkými tými vlastnosťami, ktoré sa ženám údajne tak páčia, musel by mať priam nadľudské schopnosti. Dotyčný by však dopadol oveľa horšie ako obyčajný chlap, ktorý sa na nič nehrá a je sám sebou, to je pre zmenu môj pohľad na vec. Nájdu sa tu však aj veľmi užitočné kapitoly, napr. tie ohľadom pôrodu, či starostí, ktoré majú ženy v domácnosti. Kniha tiež správne poukazuje na fakt, že ženu najviac zo všetkých ľudí ovplyvňuje jej otec - človek, ktorý svojím konaním doslova predurčuje, akými chodníčkami sa jeho dcéra v neskoršom veku vyberie. Časť knihy tiež porovnáva dĺžku materskej dovolenky v rôznych krajinách a trefne poukazuje na jej súvis s ďalším návratom ženy do zamestnania. Podobných užitočných vecí je v knihe viac, striedajú sa však s pasážami, ktoré môžu brať vážne hádam len puberťáci a jedinci, ktorých jediný kontakt so ženou bol pri tlačenici v autobuse.

Čítaj viac

Čitateľské kolekcie

„Táňa všetkému rozumela a nebála sa mlčať.“

Džin - Martin M. Šimečka
Džin
Martin M. Šimečka