Odporúčame

 

Vyberá Monika Záborská

Objavovanie lesných chodníčkov, blúdenie mestskými uličkami, odbehnúť pár kilometrov pre radosť alebo absolvovať tréning na maratón. Za každým bežeckým výkonom sa ukrýva iná motivácia, ale niečo majú predsa len spoločné – s audioknihami „ubehne” čas rýchlejšie. Vyskúšajte najbližšie vymeniť hudbu za zaujímavú audioknihu :-)

Akciové tituly  

Darker - E L James
Ušetríte 8,90 €
  • E L James
-53 %
8,00 €

Ich ohnivá, šteklivá aféra skončila zlomenými srdcami a vzájomným obviňovaním, no Christian Grey je načisto posadnutý Anastasiou Steelovou a nedokáže na ňu zabudnúť. Aby ju získal späť, rozhodne sa potlačiť svoje najtemnejšie túžby i potrebu riadiť... Čítať viac 

Odporúčame

 

Vyberá Anna Porubcová

Dobrý príbeh unesie našu myseľ a výkupné si pýta stránku po stránke. Vyberte si skvelé čítanie z výberu Knihy roka.

Najpredávanejšie z ponuky  

Novinky v čitateľských profiloch

8
8

Valkýry - Paulo Coelho
Práve čítam
Valkýry

Je lepšie nežiť, ako neľúbiť. Paulo Coelho

Jana Balent napísala recenziu

22.06.2021 21:27

Dcérka počúva so zatajeným dychom (3r). Následne spolu príbeh preberáme. Ilustrácie sú prekrásne. Naozaj nádherná knižka s krásnym príbehom :)

Čítaj viac

4

Som z tejto knihy nadsena. Je tak krasna, elegantna vazba, lakajuca pohladkat ju, otvorit ju, s miernou davkou akoby tajomnosti a magie. Ilustracie vystihujuce podstatu postav. Je to kniha, kde su sice len strucne opisane postavy z knih, ale za mna nadherne spracovana kniha.

Čítaj viac

Čitateľské kolekcie

„Byť výnimočný je najlepší spôsob, ako byť iný.“