Odporúčame

 

Vyberá Monika Záborská

Objavovanie lesných chodníčkov, blúdenie mestskými uličkami, odbehnúť pár kilometrov pre radosť alebo absolvovať tréning na maratón. Za každým bežeckým výkonom sa ukrýva iná motivácia, ale niečo majú predsa len spoločné – s audioknihami „ubehne” čas rýchlejšie. Vyskúšajte najbližšie vymeniť hudbu za zaujímavú audioknihu :-)

Akciové tituly  

Múza - Jessie Burton
  • Jessie Burton
Vypredané
14,90 €

Olive Schlossová prichádza v 30. rokoch minulého storočia s bohatými rodičmi do Španielska na letný byt. Rada maľuje, no svoj talent musí pred otcom, viedenským obchodníkom s umením, tajiť. V prenajatej haciende sa zblíži so slúžkou... Čítať viac 

Odporúčame

 

Vyberá Anna Porubcová

Dobrý príbeh unesie našu myseľ a výkupné si pýta stránku po stránke. Vyberte si skvelé čítanie z výberu Knihy roka.

Najpredávanejšie z ponuky  

Novinky v čitateľských profiloch

10

Určité pasáže knihy boli naozaj zaujímavé, mala som pocit, ze po dlhom čase čítam niečo nové, co tu ešte nebolo, autorka sa im mohlia viac venovať. A potom tu bol zvyšok príbehu, ktorý mna ako čitateľa, vôbec nezaujal. Doslova som sa cez ne musela prehrýzť.

Čítaj viac

10

Poriadne ani neviem, čo som od tejto knihy čakala, možno niečo na spôsob Reviver. Spôsob písania ma neoslovil, niekedy som sa nevyznala v priamej reči, aj keď jej tam bolo veľmi malo. Dej bol veľmi plytký a hlavne ťažko uveritelný. Takmer žiadne prekážky pre hlavnu hrdinku, miestami až komické. Ale asi po 2 mesiacoch som dobojovala a knihu len zo zvedavosti dočítala. Pre mňa veľmi zlý výber.

Čítaj viac

Čitateľské kolekcie

Michal Bartolomej

malba a kresba


„Čítal mi a ja som sa doňho zaľúbila tak, ako keď človek zaspáva. Pomaly, pomaličky a potom zrazu úplne.“

Na vine sú hviezdy - John Green