Naše kníhkupectvá sú zatvorené :(
Stále sme tu však pre vás na webe. Viac info
Knihy
E-knihy

Vyberá Jana Šlinská

Jeseň majú knihomoli radi. Je to ten čas, kedy zalezú do svojich kresiel, prikryjú sa dekou, spravia si dobrý čaj a otvoria knihu. Máte to tak aj vy? :) Ak áno, vybrali sme pre vás zopár knižných tipov, ktoré by vám mohli spríjemniť jesenné dni.

Akciové tituly

Kolaps - B.A. Paris
Ušetríte 9,00 €
  • B.A. Paris
-65%
4,90 €

Je neskoro v noci, všade tma, naokolo vyčíňa búrka a mladá učiteľka Cass sa chce dostať čo najrýchlejšie domov. Zrazu na odľahlej neosvetlenej ceste v lese zazrie zaparkované auto a rozhodnutie, ktoré v tejto chvíli urobí, bude mať ďalekosiahle následky.. Čítať viac 

Vyberá Jana Šlinská

Už zopár rokov sa snažím vždy v decembri pripraviť výber toho najlepšieho čítania a kníh, ktoré sa mi v danom roku páčili najviac. Je to čisto subjektívny výber, ktorý neovplyvňujú žiadne rebríčky ani vydavateľstvá. Tu sú moje naj knihy za rok 2019.

Najpredávanejšie z ponuky

Novinky v čitateľských profiloch

10

Tak práve som dočítala záverečnú časť trilógie a stále nemôžem uveriť tomu že už je koniec. Po prečítaní prológu som sa musela hneď pustiť do čítania pretože tomu navnadeniu neodoláte :) Začiatok vyzerá byť ideálny vzťah ktorý nič nemôže prekaziť či? Príjemným spestrením boli podkapitoly kde sa striedajú pohľady hlavných hrdinov. Musím sa však priznať že približne v polovici ma chytil hnev na Emu... Napriek tomu že sama spomínala aká je dôležitá komunikácia ona robila presný opak! Potom však nastal zlom a mala som pocit že namiesto romantiky ktorú som začala čítať sa stal triler. Priznám sa zo začiatku mi to prekážalo no potom so pochopila čo všetko za tým je. A potom to prišlo. Moje prvé slzy pri knihe pri zvrate ktorý som že absolútne nečakala!!! Čo sa týka záveru - nemohlo to skončiť inak - zimomriavky...!

Čítaj viac

9
9

Sophiina voľba - William Styron
Práve čítam
Sophiina voľba

„Čokoláda je fajn, ale kniha.. je láska..“ ❤

Mária Čingerová napísala recenziu

24.10.2020 20:12

Táto kniha má jednu z najkrajších a najpôsobivejších obálok.. Príbeh sa číta ľahko a rýchlo.. Po celý čas som čakala, že už to príde, že už niečo príde, v napätí som otáčala stránku za stránkou a... Nič.. Tento príbeh asi nebol písaný pre mňa.. Aj keď námet bol dobrý.. Tak si hovorím, veď nemusí sa mi všetko páčiť..

Čítaj viac

„Milostný román treba písať skôr o tom, čo bolo po svadbe, nie čo bolo pred ňou.“

Konstantin Nikolajevič Baťuškov