Vyberá Jana Šlinská

Už zopár rokov sa snažím vždy v decembri pripraviť výber toho najlepšieho čítania a kníh, ktoré sa mi v danom roku páčili najviac. Je to čisto subjektívny výber, ktorý neovplyvňujú žiadne rebríčky ani vydavateľstvá. Tu sú moje naj knihy za rok 2020.

Akciové tituly

Podivuhodná kniha, ktorá vyčistila more - Beatrix Zaťková
Ušetríte 5,90 €
-54 %
5,00 €

Čo by ste povedali na to, keby sa k vám nevysvetliteľným spôsobom dostala podivuhodná kniha schopná zmeniť od základov váš život? Štyri príbehy. štyroch ľudí. Odohrávajúce sa počas štyroch ročných období - štyri priamky stretajúce sa v jednom bode... Čítať viac 

Vyberá Anna Porubcová

Dobrý príbeh unesie našu myseľ a výkupné si pýta stránku po stránke. Vyberte si skvelé čítanie z výberu Knihy roka.

Najpredávanejšie z ponuky

Novinky v čitateľských profiloch

2

Kniha bola zápletkou skoro neprekonateľná. Zápletka bola vsadena do magického sveta a úzko s nim súvisela a to mi dalo ešte väčší pocit ze ten svet je reálny. Sympatické (no záhadné) hlavne postavy, prepracovaná zápletka a skvelý svet, akcia, úžasná atmosféra, pútavý nepredvídateľný dej - keď sa toto všetko spojí vyzerá to presne takto. Tiež tejto knihe vôbec neuškodili pohľady rôznych hl. postáv, vlastne to bolo nutné keďže je ich až 6. Ich neobyčajná minulosť ma chytila za srdce. Ani jedna postava má nenudila. Geniálne dielo a druhy diel ešte lepší. Nemám čo dodať, azda len ze je škoda, že kníh nie je viac.

Čítaj viac

10

Napínavý príbeh ženy Lýdie, ktorej vyvraždia takmer celú rodinu. Spolu so svojím synom Lucom utekajú na sever do Ameriky. Jedného dňa stretne Lorenza, taktiež utečenca, ktorý kedysi patril do drogového kartelu Los Jardinieros. Na čele tohto kartelu je Javier, ktorý po Lydii neustále pátra.
Americká zem je vynikajúca kniha, ktorú nespustíte z rúk.

Čítaj viac

Čitateľské kolekcie

Michaela Barassó

Chloe Neill


„Niektoré knihy boli, zdá sa, napísané nie preto, aby sa z nich človek poučil, ale aby sa dozvedel, že autor niečo vie.“

Goethe