Naše kníhkupectvá sú zatvorené :(
Stále sme tu však pre vás na webe. Viac info
Knihy
E-knihy

Vyberá Jana Šlinská

Jeseň majú knihomoli radi. Je to ten čas, kedy zalezú do svojich kresiel, prikryjú sa dekou, spravia si dobrý čaj a otvoria knihu. Máte to tak aj vy? :) Ak áno, vybrali sme pre vás zopár knižných tipov, ktoré by vám mohli spríjemniť jesenné dni.

Akciové tituly

Kolaps - B.A. Paris
Ušetríte 9,00 €
  • B.A. Paris
-65%
4,90 €

Je neskoro v noci, všade tma, naokolo vyčíňa búrka a mladá učiteľka Cass sa chce dostať čo najrýchlejšie domov. Zrazu na odľahlej neosvetlenej ceste v lese zazrie zaparkované auto a rozhodnutie, ktoré v tejto chvíli urobí, bude mať ďalekosiahle následky.. Čítať viac 

Vyberá Jana Šlinská

Už zopár rokov sa snažím vždy v decembri pripraviť výber toho najlepšieho čítania a kníh, ktoré sa mi v danom roku páčili najviac. Je to čisto subjektívny výber, ktorý neovplyvňujú žiadne rebríčky ani vydavateľstvá. Tu sú moje naj knihy za rok 2019.

Najpredávanejšie z ponuky

Novinky v čitateľských profiloch

5

Tento príspevok prezrádza dôležité momenty deja, preto je skrytý, aby sme Vám nepokazili pôžitok z čítania.

Kniha sa mi vôbec nepáčila ľutujem aj jej kúpu o tejto autorky mám prečítanú každú knihu a všetky boli skvele ale táto bola úplne o niečo inom prvá časť mi prišla taká decka hneď ju chcel hneď sa zaľúbil čomu sa čudujem pretože tam maly hlavne postavy už 18 rokov a tá druha časť bola trosku lepšia ale hneď sa tam dalo predvídať čo sa udeje

Čítaj viac

5
5

Korisť - Tom Isbell
Práve čítam
Korisť

Som knihomoľka celým mojim srdcom. Milujem knihy a veľmi rada sa podelím o svoje pocity. Vždy sa teším do náhladu iného sveta, ktorí mi rôzni spisovatelia ponúkajú. Buď ma to pohltí alebo naopak úplne zničí. Rada som, aj tak za obe.

Tamara Gubišová napísala recenziu

25.10.2020 19:34

Tento príspevok prezrádza dôležité momenty deja, preto je skrytý, aby sme Vám nepokazili pôžitok z čítania.

Toto je moja prvá kniha od Varáčkovej a musím povedať, že naozaj neľutujem. Znova sa mi potvrdilo, že slovenskí autori naozaj vedia zaujať čitateľa a držať ho v napätí až do konca. Timea (hl. postava) niekedy robila rozhodnutia, ktoré som nevedela pochopiť, ale nikdy som sa neocitla v jej situácií, preto som ju miestami nevedela pochopiť, ale je bláznivá, sympatická, čo som najviac ocenila. Je aj nesmierne talentovaná huslistka v kapele. Zbožňovala som jej kamaráta Adama. Správanie rodičov bolo podľa mňa prehnané. Ani si neviem predstaviť jej život bez toho aby mala zaracha. Najviac sa trápila s matematikou a s učiteľmi, čo mne prišlo vtipné. Výlet do Berlína nebola teda prechádza ružovou záhradou a mne osobne sa tá časť ťažko čítala, ale je potreba o tom hovoriť. Rebélia, ktorá sa u nej prejavila počas výletu bola dosť odvážna a za by som jej zatlieskala, ja by som to až tak vyhrotiť nedokázala. Braňo chlapec, do ktoré je Timea zaľúbená (ja som ho nechápala), ale neskôr som zistila aký vlastne je a neubránila som sa úsmevu. PO nehode sa začali rodičia o ňu viac zaujímať a ona im začala postupne plne dôverovať. Ja by som sa cez to nevedela, tak rýchlo preniesť. Čakala som takú priemernú knihu, ale veľmi veľmi milo ma prekvapila. Určite skúsim aj iné knihy od tejto autorky. S čistým svedomím môžem povedať, že všetky predsudky, ktoré som mala ohľadom slovenských autorov, sú nadobro preč :)

Čítaj viac

Čitateľské kolekcie

„Čítal mi a ja som sa doňho zaľúbila tak, ako keď človek zaspáva. Pomaly, pomaličky a potom zrazu úplne.“

Na vine sú hviezdy - John Green