Knihy
E-knihy

Vyberá Jana Šlinská

Jeseň majú knihomoli radi. Je to ten čas, kedy zalezú do svojich kresiel, prikryjú sa dekou, spravia si dobrý čaj a otvoria knihu. Máte to tak aj vy? :) Ak áno, vybrali sme pre vás zopár knižných tipov, ktoré by vám mohli spríjemniť jesenné dni.

Akciové tituly

Veľké malé klamstvá - Liane Moriarty
Ušetríte 10,90 €
  • Liane Moriarty
-73%
4,00 €

Na malebnom Pirriweeskom polostrove sídli iba jedna základná škola a tá musí prijať deti z rôznych spoločenských vrstiev. Bohaté, panovačné mamičky sa tak stretávajú s chudobnejšími, nenápadnými ženami. Jednou zo sivých myšiek je aj slobodná matka... Čítať viac 

Vyberá Jana Šlinská

Už zopár rokov sa snažím vždy v decembri pripraviť výber toho najlepšieho čítania a kníh, ktoré sa mi v danom roku páčili najviac. Je to čisto subjektívny výber, ktorý neovplyvňujú žiadne rebríčky ani vydavateľstvá. Tu sú moje naj knihy za rok 2019.

Najpredávanejšie z ponuky

Novinky v čitateľských profiloch

2

Máte roboty, starostí a zhonu plnú hlavu? Chcete si nájsť chvíľku pre seba? Ak áno, odporúčam siahnuť po tejto knihe. Kniha nie je náročná a číta sa s úplnou ľahkosťou. Zhltla som ju za necelé 3 dni. Miestami mi už Kimmina nenávisť k Harrymu trošku vadila, ale ku koncu som si želala aby kniha ešte nekončila. Za mňa 4* z 5

Čítaj viac

7

Kniha nám s deťmi priniesla príjemné večerné čítanie plné zábavy.
Osobne patrí medzi jednu z mojich obľúbených detských kníh.
Vtipné rozprávanie zo života na ranči, kde Anča so sestrou a novými priateľmi zažijú nečakané dobrodružstvá plné fantázie.
Za mňa dobrá kniha, určite odporúčam.
Teším sa na druhý diel.

Čítaj viac

„Daždivé dni by sa mali tráviť doma, so šálkou čaju a dobrou knihou.“

Bill Watterson