Knihy
E-knihy

Vyberá Jana Šlinská

Ani toto leto sa nezaobíde bez dobrej knihy! A nielen jednej :) Vybrali sme pre vás pár tipov na letné čítanie - z každého rožka troška. Veríme, že si niečo dobré vyberiete a strávite krásny čas ponorení do niektorého príbehu.

Akciové tituly

Zvolila som si lásku - Scarlett Lewis
Ušetríte 5,90 €
  • Scarlett Lewis
-60%
4,00 €

Scarlett Lewis prišla o syna počas krvavého masakru v základnej škole Sandy Hook v decembri 2012. Deň, ktorý sa začal tak ako všetky ostatné, navždy zmenil jej život... Čítať viac 

Vyberá Jana Šlinská

Už zopár rokov sa snažím vždy v decembri pripraviť výber toho najlepšieho čítania a kníh, ktoré sa mi v danom roku páčili najviac. Je to čisto subjektívny výber, ktorý neovplyvňujú žiadne rebríčky ani vydavateľstvá. Tu sú moje naj knihy za rok 2019.

Najpredávanejšie z ponuky

Novinky v čitateľských profiloch

7
06.08.2020 07:59

Moja druhá kniha od majstra Puza. Prvou bola trochu odlišná Temná aréna, ktorou debutoval. Kniha ma strhla k čítaniu už od úplného začiatku, má zaujímavý dej, pekne vykreslené postavy a neskutočne graduje. Nevedel som sa od nej odtrhnúť.

Čítaj viac

2

Kniha ma hneď zhltla. Takú knihu, ktorá ma začala baviť hneď od začiatku som ešte nečítal. Mladý Cale je veľmi zaujímavý hlavný hrdina, ktorý má trošku ,,nadprirodzené" schopnosti. Už končím s druhým dielom a už dopredu hovorím, že táto trilógia bude patriť k mojim najobľúbenejším! Knižka stojí za prečítanie!

Čítaj viac

Čitateľské kolekcie

Henrieta Junková

Môj wishlist


„Knihy nikdy nikomu nepožičiavaj, pretože ti ich nikto nevráti. Jediné knihy v mojej knižnici sú tie, ktoré mi požičali iní.“

France