Odporúčame

 

Vyberá Monika Záborská

E-knihy sú najlepším knižným spoločníkom na cestovanie. Tu je pár horúcich letných tipov, ktorými sa môžeme inšpirovať :-)

Akciové tituly  

Neandertálec otvára dvere do neznáma - Preston Norton
Ušetríte 9,90 €
-77 %
3,00 €

Cliff Hubbard je obrovská nula. Doslova a do písmena. Cliff pochádza z biednych pomerov, s rodičmi žije v obytnom prívese, v škole ho prezývajú Neandertálec, pretože meria takmer dva metre a váži stodvadsaťpäť kíl, a od bratovej samovraždy... Čítať viac 

Odporúčame

 

Vyberá Ivan Janík

Vo štvrtok ráno sme sa vrátili v čase a prebudili sme sa do úplne iného sveta. Stalo sa to, o čom sa už niekoľko týždňov hovorilo, ale málokto tomu chcel uveriť. Veď ako by mohol niekto v 21. storočí bez dôvodu napadnúť inú krajinu? Bohužiaľ, to je realita dnešných dní a ukážka toho, čoho je schopný jeden mocný človek. O to dôležitejšie je v týchto dňoch overovať zdroje a informácie, s ktorými prichádzame do kontaktu, poznať súvislosti, tie historické, ale aj aktuálne, a pochopiť to, čo sa deje a aké môžu byť následky. Preto sme pre vás pripravili výber kníh, ktoré nám spoločne pomôžu pochopiť nielen vojnový konflikt na Ukrajine.

Dnes letí  

Martinus TOP 100
Martinus TOP 50
Martinus TOP 50
Martinus TOP 50

Novinky v čitateľských profiloch

10

Célian Laurent.
Manhattanský princ.
Proslulý playboy.
Dědic mediálního impéria.
… A můj nový šéf.
Ja jej knihy proste zboznujem,no a tato bola zase super…..zacala som citat a ani neviem kedy uz bol koniec….;)

Čítať viac

10

Když skandál poškodí pověst pekelně sexy celebrity Patricka Walshe, potřebuje ji zachránit, a to rychle.

Na scéně se objevuje číšnice Norah Peersová – obyčejná nula. Je po ruce, spolehlivá a zapřísahala se, že už do konce života nechce mít s mužskými nic společného. Jinými slovy, je to ideální partnerka pro falešný románek bez závazků.

Za patřičný obnos může nechat práce číšnice a hrát roli jeho spolehlivé přízemní přítelkyně. Co však – krucinál – nemůže, je vyhnout se rostoucí vzájemné přitažlivosti.
Po serii Stage dive som myslela ze sa uz nedockam nejakej novej serii od autorky ale velmi sa tesim ze uz mame novinku.Kniha sa citala sama,styl ako vzdy uplne mi to sadlo,sympaticke postavy a uplna paradna oddychovka co som na jedno posedenie precitala….prosim si dalsie od tejto mojej milovanej autorky….??

Čítať viac

Čitateľské kolekcie

Martin Viskup

Môj wishlist


„Literatúra už existuje. Úlohou spisovateľa je vymyslieť realitu.“

Kniha, ktorá sa stane - Daniel Hevier
Kniha, ktorá sa stane
Daniel Hevier