Knihy
E-knihy

Vyberá Jana Šlinská

Jeseň majú knihomoli radi. Je to ten čas, kedy zalezú do svojich kresiel, prikryjú sa dekou, spravia si dobrý čaj a otvoria knihu. Máte to tak aj vy? :) Ak áno, vybrali sme pre vás zopár knižných tipov, ktoré by vám mohli spríjemniť jesenné dni.

Akciové tituly

Všetko okrem pravdy - Gillian McAllister
Ušetríte 9,90 €
  • Gillian McAllister
-77%
3,00 €

Kontrolujete niekedy svojmu partnerovi mobil? Mali by ste? A ste pripravení na následky takéhoto kroku? Pretože všetci niečo skrývame. V prípade Rachel Andersonovej a jej priateľa Jacka sa to všetko začalo e-mailom, na ktorý sa Rachel... Čítať viac 

Vyberá Jana Šlinská

Už zopár rokov sa snažím vždy v decembri pripraviť výber toho najlepšieho čítania a kníh, ktoré sa mi v danom roku páčili najviac. Je to čisto subjektívny výber, ktorý neovplyvňujú žiadne rebríčky ani vydavateľstvá. Tu sú moje naj knihy za rok 2019.

Najpredávanejšie z ponuky

Novinky v čitateľských profiloch

8
8

Milujem knihy sú mojou veľkou vášňou, ale aj prekliatím.

Dávid Greňa napísal recenziu

29.09.2020 12:54

Knihu som kupoval, aby som sa dozvedel niečo viac o príprave kávy a o káve samotnej. Ide o skvelú knihu plnú nádherných fotografií a nebudem preháňať ak napíšem, že táto kniha mi otvorila oči pri príprave kávy a jej pití. Mala by sa stať povinným čítaním pre ľudí, ktorí pijú kávu. Aby pochopili, že v supermarkete dobru kávu nekúpia. Doteraz som pil hlavne domáce bylinkové čaje a kávu len Nescafé resp. 2v1, ale teraz vďaka tejto knihe som sa stal aj milovník dobrej kávy. Aj vďaka knihe sa teraz učím kávu dobre pripraviť a vytvoriť tak nápoj plný chutí a vôni. Kniha začína pestovaním kávovníkov, zberom, sušením kávy, pražením a samotnou prípravou. V knihe nechýbajú aj recepty na rôzne kávové nápoje, príklady najvhodnejších mlynčekov a kávovarov. Knihu určite odporúčam.

Čítaj viac

0

Knihy zbožňujem už od malička. V mojej kabelke nikdy nesmie chýbať kniha, aby som ju kedykoľvek v prípade potreby mala poruke. Čítam vždy, keď si na to nájdem čo i len tú najmenšiu chvíľku.

Zuzana Hušlová napísala recenziu

29.09.2020 12:29

Úžasná kniha. Nemohla som sa od nej odtrhnúť, tak skvele sa číta.
Mnohokrát si ako aj Mirka v knihe myslíme, že naše problémy sú najhoršie na svete (a jej aj boli veľmi vážne a mala dôvod byť smutná a nešťastná), ale potom postupne spoznávame osudy iných a zisťujeme, že každý zvádza v sebe určité vnútorné boje, s ktorými sa musí každodenne vysporiadavať, každý má starosti, problémy...
Najdôležitejšie je nevzdať to a nájsť niečo čo nás bude napĺňať a robiť šťastnými, tak ako to nakoniec našla aj Mirka. Láska (či už partnera/manžela, rodiny alebo kamarátov) nám vo všetkom dokáže najlepšie pomôcť.
Keď bola Mirka v tábore, pripomenulo mi to úplne tábory, ktorých som sa zúčastnila ja a s úsmevom na perách som si na ne zaspomínala.
Knihu naozaj odporúčam. Krásny príbeh, ktorý rozhodne stojí za prečítanie.

Čítaj viac

Čitateľské kolekcie

„Táňa všetkému rozumela a nebála sa mlčať.“

Džin - Martin M. Šimečka
Džin
Martin M. Šimečka