Naše kníhkupectvá sú otvorené :-)
A v nich najlepšie knižné darčeky pre všetkých. Viac info
Xmas

Vyberá Jana Šlinská

Vybrali sme pre vás tipy na knihy, ktoré by mohli potešiť mamu, otca, babku či dedka. Jednoducho, knižné tipy pre dospelých čitateľov.

Akciové tituly

Podivuhodná kniha, ktorá vyčistila more - Beatrix Zaťková
Ušetríte 5,90 €
-54%
5,00 €

Čo by ste povedali na to, keby sa k vám nevysvetliteľným spôsobom dostala podivuhodná kniha schopná zmeniť od základov váš život? Štyri príbehy. štyroch ľudí. Odohrávajúce sa počas štyroch ročných období - štyri priamky stretajúce sa v jednom bode... Čítať viac 

Vyberá Jana Šlinská

Každý máme iný čitateľský vkus. Kým si niekto najradšej oddychuje pri nenáročnom čítaní, sú čitatelia, ktorí hľadajú knihy, o ktorých môžu rozmýšľať aj dlho po prečítaní. Ak máte radi knihy pre náročnejšieho čitateľa, tu nájdete to pravé.

Obľúbené knižné série

Šťastní ľudia

Najpredávanejšie z ponuky

Novinky v čitateľských profiloch

2

Tento príspevok prezrádza dôležité momenty deja, preto je skrytý, aby sme Vám nepokazili pôžitok z čítania.

Vždy som chcela vidieť do hlavy iných postáv a tentokrát mi to bolo umožnené. Bolo zaujímavé vidieť Paulu cez oči niekoho iného. Aj keď v niektorých situáciách sa dala vidieť Lukášova sebecká, arogantná a najmä namyslená stránka, tak sa to vyrovnávalo časťami kde nebol len tým namysleným chalanom ktorý si nepripúšťa "babské" emócie. Práve naopak, sa trápi tými istými problémami ako každý teenager.

Čítaj viac

2

Všetci si museli prejsť tým obdobím keď sme boli teenageri , nič nešlo podľa plánu a všetky trapasy sa nám sypali na hlavu. Zuzka to celé zhrnula a napísala najlepšiu knihu pre dievčatá na slovenskej literárnej scéne. V situáciách z Paulinho života som sa našla toľkokrát že som to prestala počítať. (#mostrelatable)

Čítaj viac

Čitateľské kolekcie

„Čítaj, aby si žil.“

Gustave Flaubert