Odporúčame

 

Vyberá Jana Šlinská

Byť rodičom je tá najkrajšia, ale aj najzodpovednejšia úloha na svete. Na tejto dobrodružnej ceste vás budú sprevádzať knižky plné rád na zlepšenie vzťahov, ale aj tipov na rozvíjanie talentu vašich ratolestí. Inšpiráciu na zaujímavé čítanie nájdete v našom výbere pre rodičov.

Akciové tituly  

Nosič - Mattias Berg
Ušetríte 4,43 €
  • Mattias Berg
-30 %
10,47 €

Erasmus Levine má výnimočné poslanie. Muž s kufríkom sprevádza prezidenta Spojených štátov a nesie zariadenie schopné vyhladiť ľudstvo. Nosič je súčasťou špičkového supertajného tímu zostaveného po jedenástom septembri... Čítať viac 

Odporúčame

 

Vyberá Anna Porubcová

Dobrý príbeh unesie našu myseľ a výkupné si pýta stránku po stránke. Vyberte si skvelé čítanie z výberu Knihy roka.

Najpredávanejšie z ponuky  

Novinky v čitateľských profiloch

0

Na úteku - Michala Ries
Práve čítam
Na úteku

Som dievča ktoré miluje čítanie ❤️. Samozrejme okrem toho mám aj iné koníčky napríklad hranie na klavíri alebo gitare. Popri tom rada trávim čas so svojou rodinkou a priateľmi.

Sophia Miháliková napísala recenziu

07.05.2021 14:05

Čítali ste Selekciu? Aký máte na ňu názor?
.
Mne sa osobne Selekcia veľmi páčila. Bol to veľmi pekný príbeh a tak som sa rozhodla že si prečítam od autorky inú knihu. Bohužiaľ ma táto knižka mierne sklamala. Samozrejme nemôžem hneď povedať že bola zlá. Príbeh sa odohral akosi príliš rýchlo a proste priateľa Hollis sme nemali ani ako spoznať poriadne. Nejako sa v knihe objavil a zrazu sa tam stal nejaký zvrat a potom na konci knihy už zomrel takže asi tak. Koniec ostal otvorený takže pravdepodobne môžeme čakať ďalší diel. Samozrejme môžem povedať aj pozitívne veci. Kniha sa čítala veľmi rýchlo a kapitoly neboli dlhé. Opisovanie bolo super a aj obálka knižky je podľa mňa veľmi pekná. Pokiaľ vyjde pokračovanie tak knižku vyskúšam, hádam nebudem veľmi sklamaná.

Čítaj viac

6

Výborné na odreagovanie, skvelé čítanie. Nedosahuje možno celkom úroveň prvej knihy (1793), ale dobre vystavané, zápletka slušná, gradácia tiež. Reálie dotvárajú príbeh, v istých momentoch až neuveriteľný (odolnosť hrdinov je väčšia ako súčasných superhrdinov), nič to však nemení na príjemne strávenom čase a "prehltnutí" doslova za dva večery. Odporúčam ako formu relaxu.

Čítaj viac

1794
  • Niklas Natt och Dag
4,6
12,90 €

Čitateľské kolekcie

Božena Slovinská

Moje


Dagmar Szitás

Veda


„Byť výnimočný je najlepší spôsob, ako byť iný.“