Knihy
E-knihy

Vyberá Jana Ambrušová

Existuje množstvo kníh, ktoré sa dočkali aj filmového či seriálového spracovania a mohli tak osloviť širšie publikum. V tomto výbere nájdete knižky, ktorých príbehy môžete sledovať na svojich obrazovkách, my si ale stále myslíme, že raz čítať je lepšie ako stokrát vidieť :-)

Akciové tituly

Malá doba ľadová - Tamara Šimončíková Heribanová
Ušetríte 5,90 €
  • Tamara Šimončíková Heribanová
-60%
4,00 €

Tamara Heribanová sa v knižke Malá doba ľadová s nevšedným espritom, sviežim humorom a ľahkou bezprostrednosťou vyjadruje k pálčivým problémom mladej generácie. V centre jej rozprávania sa ocitla láska ako niečo, čo korunuje celé bytie človeka... Čítať viac 

Vyberá Jana Šlinská

Už zopár rokov sa snažím vždy v decembri pripraviť výber toho najlepšieho čítania a kníh, ktoré sa mi v danom roku páčili najviac. Je to čisto subjektívny výber, ktorý neovplyvňujú žiadne rebríčky ani vydavateľstvá. Tu sú moje naj knihy za rok 2019.

Najpredávanejšie z ponuky

Novinky v čitateľských profiloch

14

Skvelá kniha s netradičným námetom, nečakaný zvrat na konci knihy, možno až šokujúci. Knihu som zhltla skoro na jeden šup. Kto má rád thrilery, potom nech sa páči, hor sa do čítania.

Čítaj viac

7

Čakala som viac (moja chyba, nemala som podliehať všeobecnému hypeu), ale nakoniec priemerný príbeh o živote a vzťahoch. Prvá polovica výrazne lepšia, potom ani neviem prečo, prestane byť taká pútavá. Ľahko sa číta, sem tam v preklade použité divné slovo. Kniha mi svojími prvkami a dejom pripomenula iné knihy (Jeden deň, Amerikánka)

Čítaj viac

Čitateľské kolekcie

„Táňa všetkému rozumela a nebála sa mlčať.“

Džin - Martin M. Šimečka
Džin
Martin M. Šimečka