Knihy
E-knihy

Vyberá Jana Šlinská

Ani toto leto sa nezaobíde bez dobrej knihy! A nielen jednej :) Vybrali sme pre vás pár tipov na letné čítanie - z každého rožka troška. Veríme, že si niečo dobré vyberiete a strávite krásny čas ponorení do niektorého príbehu.

Akciové tituly

Zvolila som si lásku - Scarlett Lewis
Ušetríte 5,90 €
  • Scarlett Lewis
-60%
4,00 €

Scarlett Lewis prišla o syna počas krvavého masakru v základnej škole Sandy Hook v decembri 2012. Deň, ktorý sa začal tak ako všetky ostatné, navždy zmenil jej život... Čítať viac 

Vyberá Jana Šlinská

Už zopár rokov sa snažím vždy v decembri pripraviť výber toho najlepšieho čítania a kníh, ktoré sa mi v danom roku páčili najviac. Je to čisto subjektívny výber, ktorý neovplyvňujú žiadne rebríčky ani vydavateľstvá. Tu sú moje naj knihy za rok 2019.

Obľúbené knižné série

Časodejovia

Najpredávanejšie z ponuky

Novinky v čitateľských profiloch

3

Aj napriek doposiaľ nadobudnutým znalostiam o zverstvách, ktoré sa diali v koncentračných táboroch, má pri čítaní tejto knihy neustále valcuje otázka : PREČO?? Kde sa bralo toľko zloby v ľuďoch, že si vedeli takto ubližovať......poviem pravdu som na 60tej strane a ako matke dvoch detí sa mi kniha, cez neustále zaplakane oči, číta veľmi ťažko... Napriek tomu ma dáva do pokory a núti v každom momente ďakovať za každý nový deň v miery. Odporúčam!

Čítaj viac

7
05.08.2020 09:17

Hoci som prečítala nejednu Absyntovku a viacerých prekliatych reportérov, Kapuściński mi doteraz unikal (trochu sa hanbím). Keďže táto kniha vyšla tento rok ako prvá prekliata v Absynte prišiel aj na psa mráz :) Téma bola zaujímavá a pre mňa plná nového. Najviac mi však učaroval autorov štýl. Jednoduchosť a ľahkosť vyjadrovania, pritom komplexnosť. Zavrela som knihu a nepotrebovala som nič dovysvetliť, nič dodať. Je pravda, že "vhupol" do témy zhurta a na začiatku som vyhľadávala, ale viac menej zo zvedavosti a nedočkavosti. Nemusíte to robiť, všetko má svoj čas. Knihu odporúčam a veľmi skoro sa pustím do Kapuścińského ďalšieho počinu.

Čítaj viac

Čitateľské kolekcie

Michaela Plevkova

Prečítané 2019-2020


Adam Grega

Knižnica


„Začiatok je vždy iný a prostriedok je vždy zložitý. No koniec je vždy jednoduchý a rovnaký. Na konci vždy niekto príde, niekto odíde, niekto zomrie a niekto zostane.“

Štyri hostiny - Meir Shalev
Štyri hostiny
Meir Shalev