Knihy
E-knihy

Pre vás

Vyberá Zuzana Pršová

Kniha je ten najkrajší dar ❤️ Nájdite si (znova) cestu ku knihám a vyberte si čítanie podľa svojho vkusu: krimi, ženské aj spoločenské romány, kúsky pre deti a mladých alebo zábavné aj populárno-náučné tituly.

Akciové tituly

Zbavte sa neporiadku s feng šuej - Karen Kingston
Ušetríte 0,56 €
-5%
11,39 €

Karen Kingstonová je uznávaná expertka na očistu priestoru a feng šuej. Rodená Angličanka, ktorá prežila dvadsať rokov na Bali, sa preslávila svojou knihou o zbavení sa nadbytočných vecí, vďaka čomu získame nielen priestor a čas, ale aj novú energiu... Čítať viac 

Vyberá Jana Šlinská

Na jesennú nádielku kníh sa vždy veľmi tešíme! Vydavatelia vyťahujú svoje skvosty, čitatelia si vyberajú a nevedia, čo skôr čítať :) Aj my sme mali problém vybrať knihy do tohto jesenného LookBooku - je ich totiž tak veľa, že by zoznam kníh musel byť minimálne dvakrát taký dlhý. Veríme však, že aj v tomto výbere si každý nájde niečo pre seba a želáme vám už tradične viac času na čítanie :)

Obľúbené knižné série

Časodejovia

Najpredávanejšie z ponuky

Novinky v čitateľských profiloch

1
1

Milujem čítanie kníh odkedy som sa naučila čítať. A keď som už mala pocit, že samotné príbehy mi nestačia, nechala som "bežať" svoju fantáziu a začala pisať aj vlastné príbehy. ;)

Jana Jurkovská napísala recenziu

22.10.2019 14:51

Knihu som objavila na wattpade a ihneď ma zaujal jej obsah a dej. Keď som sa dostala aj k tlačenej verzii, nevedela som sa od nej odtrhnúť. Okrem už spomínaného opisu Trenčína, tam nájdete aj veľmi vtipné myšlienkové pochody hlavnej hrdinky, ktoré má veľmi pobavili, ale aj smutné príbehy samotných hrdinov deja. Sú tam aj pasáže, ktoré vás na chvíľu donutia zastaviť sa a premýšľať.
Nie je to len taký obýčajný román. Je to úžasná kniha, ktorá vás zaujme od začiatku až do konca.

Čítaj viac

4

Úžasný magický snový príbeh z Iránu, ktorému vládol šach a židia žili vo svojom gete. Podľa mňa trochu magický realizmus na blízkovýchodný spôsob alebo drsnejšia verzia Tisíc a jednej noci

Čítaj viac

Čitateľské kolekcie

„Byť výnimočný je najlepší spôsob, ako byť iný.“