Knihy
E-knihy

Pre vás

Vyberá Patrik Kondáš

Mesiac jún je celosvetovo vyhlásený za oficiálny Pride Month. Sme presvedčení, že žiadnej diskusii nemôže uškodiť, keď sa začne čítaním kníh, lebo je to prvý krok k porozumeniu. Preto sme pre tých z vás, ktorí majú chuť k tejto otázke pristúpiť s otvorenou hlavou, pripravili kolekciu kníh s LGBTI tematikou. Či už sa do nich pustíte alebo nie, rešpektujme sa a buďme na seba navzájom dobrí.

Akciové tituly

Bež rýchlo, jedz pomaly - Shalane Flanagan, Elyse Kopecky
Ušetríte 16,90 €
  • Shalane Flanagan
  • Elyse Kopecky
-85%
3,00 €

Lahodné recepty plné energie od olympijskej maratónkyne patriacej k svetovej špičke a od šéfkuchárky v oblasti zdravej výživy. Čítať viac 

Vyberá Jana Šlinská

Vybrali sme pre vás jarné novinky, ktoré by nemali chýbať vo vašej domácej knižnici.

Najpredávanejšie z ponuky

Novinky v čitateľských profiloch

2

Jedna z priemerných kníh od Kathy Reichs, príbeh mňa osobne až tak moc neupútal, čítala som od nej aj lepšie príbehy, zaujíma ma však ako sa vyvinie nová dejová línia s Galimoreom.

Čítaj viac

6

Všimla som si, že veľa ľudí hodnotí túto knihu ako celok. Áno, je celá smutná a ponurá a každou otočenou stránkou pociťujete čoraz viac hromadiacej sa depresie a nie, nekončí sa happy-endom. Happy endy u mňa už dávno nie sú synonymom kvalitnej literatúry a pôžitkom z nej - u Paola si pomaly na to začínam zvykať.
Treba si tu všímať aj iné veci - prepracované postavy, ich dialógy; či posolstvo, ktoré z nej priam vyžaruje. Pre mňa bola táto kniha ozajstným čitateľským zážitkom a kto tvrdí opak, pravdepodobne mu nedošlo, o čom to celé bolo a čo bolo skutočným autorovým zámerom. Skvelý príbeh.

Čítaj viac

„Začiatok je vždy iný a prostriedok je vždy zložitý. No koniec je vždy jednoduchý a rovnaký. Na konci vždy niekto príde, niekto odíde, niekto zomrie a niekto zostane.“

Štyri hostiny - Meir Shalev
Štyri hostiny
Meir Shalev