Knihy
E-knihy

Pre vás

Vyberá Anna Porubcová

Klimatická kríza a problémy životného prostredia sú jednou z najväčších výziev ľudstva a dotýkajú sa nás všetkých spoločne. Snažíme sa im porozumieť aj vďaka knihám, ktoré by sme chceli dať do vašej pozornosti.

Akciové tituly

Bosorka - Camilla Läckberg
Ušetríte 5,20 €
  • Camilla Läckberg
-35%
9,75 €

Patrik Hedström a jeho kolegovia na tanumshedskej policajnej stanici vyšetrujú nový prípad. Do Fjällbacky sa vrátilo zlo. Zo statku za mestečkom zmizla... Čítať viac 

Najpredávanejšie z ponuky

Novinky v čitateľských profiloch

9

Na túto knihu som sa celkom tešila, no bola som z nej nakoniec veľmi sklamaná. Príbeh bol smutný, to áno, ale od samého príbehu ma akosi vyrušoval taký ten suchý bezemočný spôsob písania a nevedela som sa na dej vôbec naladiť či sústrediť. Doslova som sa musela nútiť aby som knihu vôbec dočítala, pretože som chcela vedieť ako Tom s dcérkou dopadnú.

Čítaj viac

4

Knižka ma ako úprimného fanúšika nesklamala, práve naopak, dozvedela som sa veľa nových informácií o vzniku seriálu cez jeho natáčanie až po to, aký veľký vplyv má na ľudí seriál stále.
Knižka sa mi čítala ľahko, za dva dni som bola na konci.

Čítaj viac

Čitateľské kolekcie

„Začiatok je vždy iný a prostriedok je vždy zložitý. No koniec je vždy jednoduchý a rovnaký. Na konci vždy niekto príde, niekto odíde, niekto zomrie a niekto zostane.“

Štyri hostiny - Meir Shalev
Štyri hostiny
Meir Shalev