Knihy
E-knihy

Vyberá Jana Šlinská

Ani toto leto sa nezaobíde bez dobrej knihy! A nielen jednej :) Vybrali sme pre vás pár tipov na letné čítanie - z každého rožka troška. Veríme, že si niečo dobré vyberiete a strávite krásny čas ponorení do niektorého príbehu.

Akciové tituly

Zvolila som si lásku - Scarlett Lewis
Ušetríte 5,90 €
  • Scarlett Lewis
-60%
4,00 €

Scarlett Lewis prišla o syna počas krvavého masakru v základnej škole Sandy Hook v decembri 2012. Deň, ktorý sa začal tak ako všetky ostatné, navždy zmenil jej život... Čítať viac 

Vyberá Jana Šlinská

Už zopár rokov sa snažím vždy v decembri pripraviť výber toho najlepšieho čítania a kníh, ktoré sa mi v danom roku páčili najviac. Je to čisto subjektívny výber, ktorý neovplyvňujú žiadne rebríčky ani vydavateľstvá. Tu sú moje naj knihy za rok 2019.

Najpredávanejšie z ponuky

Novinky v čitateľských profiloch

11
11

A Clockwork Orange - Anthony Burgess
Práve čítam
A Clockwork Orange

Som introvert, ktorý rád prežíva príbehy extrovertných ľudí.

Jana Machala napísala recenziu

11.08.2020 20:38

Túto malú milú a mnohými ľuďmi obdivovanú knižku som čítala ako povinnú literatúru, keď som mala asi desať. Rozhodne si myslím, že to nie je čítanie pre malé deti. Je v nej veľmi veľa skrytých významov, nad ktorými sa človek musí zamyslieť a dokáže pochopiť až neskôr. Teraz som sa k nej vrátila v anglickom znení a určite som si ju oveľa viac vychutnala ako za oných čias.

Čítaj viac

4

Veľmi krásna kniha. Voľne pokračovanie boh place potichu 1 a 2 nesklamala. Môžem povedať, že sa mi skôr táto páčila ako tie ostatne. Veľmi dojemný a romantický príbeh alebo príbehy ?Bol veľmi pútavo napísaný. A veľmi sa mi zapáčila postava Matthiasa a príbeh, ktorý sa za ním ukrýval. Som rada, že som mala možnosť si ju prečítať. Odporúčam.

Čítaj viac

Čitateľské kolekcie

„Nikdy som nezažil také starosti, ktoré by neodohnala hodina čítania.“

Charles De Secondat