Knihy
E-knihy

Pre vás

Vyberá Anna Porubcová

Klimatická kríza a problémy životného prostredia sú jednou z najväčších výziev ľudstva a dotýkajú sa nás všetkých spoločne. Snažíme sa im porozumieť aj vďaka knihám, ktoré by sme chceli dať do vašej pozornosti.

Akciové tituly

Bosorka - Camilla Läckberg
Ušetríte 5,20 €
  • Camilla Läckberg
-35%
9,75 €

Patrik Hedström a jeho kolegovia na tanumshedskej policajnej stanici vyšetrujú nový prípad. Do Fjällbacky sa vrátilo zlo. Zo statku za mestečkom zmizla... Čítať viac 

Najpredávanejšie z ponuky

Novinky v čitateľských profiloch

6
6

Zrada vítězů - Marie Rutkoski
Práve čítam
Zrada vítězů

Knihomoľka, lovkyňa antikvariátnych pokladov a milovníčka ilustrácií

Irisa Krížiková napísala recenziu

23.09.2019 08:26

Tento YA fantasy román je pomerne ľahko predvídateľný. Po akčnom úvode nasleduje trochu pomalo sa odvíjajúce jadro príbehu a následný uponáhľaný záver. Napriek tomu je to však príjemná knižka vo svojom žánri, ktorej pridanou hodnotou je určite svet inšpirovaný životom a mýtami starých Vikingov.
Veľkým problémom je však český preklad. Nie som odborníčka na českú gramatiku, avšak napriek tomu som si všimla slabé miesta, zle vyskloňované slová, chýbajúce zámená a nelogické vety, v ktorých sa zrejme niečo stratilo v preklade.
Ak môžete, určite si knihu prečítajte v angličtine. Urcite to bude lepší čitateľský zážitok.

Čítaj viac

Klan
  • Adrienne Young
3,7
15,16 €

9

Jednoduchým štýlom napísaná ale dostatočne podrobná kniha, ktorá pekne opisuje ako to vo svete vrcholového športu funguje. Pekne priblíži život človeka, ktorý sa snaží dosiahnuť vrchol a aký to má na neho vplyv aj do budúcna. Odporúčam všetkým, ktorí majú radi šport a životopisné knihy :)

Čítaj viac

Čitateľské kolekcie

„Kniha objíma svojimi doskami ľudského ducha.“

Freytag