Knihy
E-knihy

Pre vás

Vyberá Zuzana Pršová

Kniha je ten najkrajší dar ❤️ Nájdite si (znova) cestu ku knihám a vyberte si čítanie podľa svojho vkusu: krimi, ženské aj spoločenské romány, kúsky pre deti a mladých alebo zábavné aj populárno-náučné tituly.

Akciové tituly

Zbavte sa neporiadku s feng šuej - Karen Kingston
Ušetríte 0,56 €
-5%
11,39 €

Karen Kingstonová je uznávaná expertka na očistu priestoru a feng šuej. Rodená Angličanka, ktorá prežila dvadsať rokov na Bali, sa preslávila svojou knihou o zbavení sa nadbytočných vecí, vďaka čomu získame nielen priestor a čas, ale aj novú energiu... Čítať viac 

Vyberá Jana Šlinská

Na jesennú nádielku kníh sa vždy veľmi tešíme! Vydavatelia vyťahujú svoje skvosty, čitatelia si vyberajú a nevedia, čo skôr čítať :) Aj my sme mali problém vybrať knihy do tohto jesenného LookBooku - je ich totiž tak veľa, že by zoznam kníh musel byť minimálne dvakrát taký dlhý. Veríme však, že aj v tomto výbere si každý nájde niečo pre seba a želáme vám už tradične viac času na čítanie :)

Najpredávanejšie z ponuky

Novinky v čitateľských profiloch

3
20.10.2019 21:17

Pozoruhodná kniha o židovskej brigáde, ktorá v rámci britskej armády bojovala proti Nemcom na talianskom fronte. Jej príslušníci sa po vojne podieľali na vyhľadávaní a popravovaní (bez súdu) nemeckých dôstojníkov zodpovedných za holocaust, neskôr pomáhali oslobodeným väzňom z koncentračných táborov pri úteku do Palestíny a v neposlednom rade stáli za vznikom samotného štátu Izrael.

Čítaj viac

9

Jana Eyrova je kniha ktorá má zaujímavý pribeh. Je to príbeh ktory sa číta ľahko a pútavo. Páčili sa mi jej niektoré myšlienky. Bol tam síce jeden moment kedy som sa trocha nudil ale za celkovy dojem tejto knihy dávam zaslúžene 4hviezdy.

Čítaj viac

Čitateľské kolekcie

Jozef Nižnanský

Occultum


„Žiadne dieťa, ktoré má dvoch rodičov a doma mnoho kníh, nie je chudobné.“

Sam Levenson