Knihy
E-knihy

Vyberá Jana Šlinská

Môj knihomoľský plán je stierací zoznam 50 kníh, ktoré sme v Martinuse vybrali po náročných diskusiách. :-) Tento výber síce spájajú dobré príbehy, zvolené knižky sú však dosť odlišné, aby predstavovali zaujímavú výzvu a rozširovanie obzorov aj pre tých najväčších knihomoľov.

Akciové tituly

Prvý dojem - Chip Kidd
Ušetríte 6,90 €
  • Chip Kidd
-63%
4,00 €

Zábavný a hravý pohľad na význam prvého dojmu – v umení i živote – prináša uznávaný autor knižných obálok Chip Kidd. Prvé dojmy sú najdôležitejšie. Určujú, či niečo vynikne, nakoľko nás to zaujme, či si to kúpime i to, ako sa cítime... Čítať viac 

Vyberá Jana Šlinská

Už zopár rokov sa snažím vždy v decembri pripraviť výber toho najlepšieho čítania a kníh, ktoré sa mi v danom roku páčili najviac. Je to čisto subjektívny výber, ktorý neovplyvňujú žiadne rebríčky ani vydavateľstvá. Tu sú moje naj knihy za rok 2019.

Najpredávanejšie z ponuky

Novinky v čitateľských profiloch

12

Od tohto autora som prečítala už prvé dve jeho knihy, takže som vedela, čo očakávať. Kniha má rýchly dej, žiadne naťahovačky, je super, že je písaná zo ženského aj z mužského pohľadu.

Čítaj viac

4
4

Jana Unčíková napísala recenziu

16.02.2020 23:14

Doposiaľ som sa nestretla s týmto štýlom písania, ale hneď som si nato “zvykla”. Kniha a teda samotný príbeh má donútil zamyslieť sa. Štyri hviezdičky sú akurát, s piatou už nie som stotožnená.

Čítaj viac

Čitateľské kolekcie

Veronika Smoradová

Terry Goodkind


„Začiatok je vždy iný a prostriedok je vždy zložitý. No koniec je vždy jednoduchý a rovnaký. Na konci vždy niekto príde, niekto odíde, niekto zomrie a niekto zostane.“

Štyri hostiny - Meir Shalev
Štyri hostiny
Meir Shalev