Odporúčame

 

Vyberá Jana Šlinská

Byť rodičom je tá najkrajšia, ale aj najzodpovednejšia úloha na svete. Na tejto dobrodružnej ceste vás budú sprevádzať knižky plné rád na zlepšenie vzťahov, ale aj tipov na rozvíjanie talentu vašich ratolestí. Inšpiráciu na zaujímavé čítanie nájdete v našom výbere pre rodičov.

Akciové tituly  

Statočný rytier Tiler - Dušan Damián Brezány, Stella Smoligová (ilustrácie) a kolektív
Ušetríte 3,68 €
  • Dušan Damián Brezány
  • kolektív
-25 %
11,22 €

Tiler je odvážny rytier a najväčší hrdina kontinentu Zedixa. Na svojich dobrodružných výpravách stretáva mocných čarodejníkov, zlé strigy, krvilačných drakov aj dobrosrdečných kyklopov. Poďte spolu s ním objaviť legendárne ... Čítať viac 

Odporúčame

 

Vyberá Anna Porubcová

Dobrý príbeh unesie našu myseľ a výkupné si pýta stránku po stránke. Vyberte si skvelé čítanie z výberu Knihy roka.

Najpredávanejšie z ponuky  

Novinky v čitateľských profiloch

3
3

Výcvik psa -
Práve čítam
Výcvik psa

Ahojte, volám sa Anetka a mám 10 rokov. Hrám na gitare a ide mi to. Mne sa najviac páčila knižná séria o Alei, dievčati mora od Tanyi Stewner. Zaujímam sa aj o psíkoch. Veľmi rada nakupujem v Martinuse. Tak tiež veľmi rada trávim voľný čas čítaním kníh.

Maria Durinova napísala recenziu

14.05.2021 10:23

Táto knižka je nádherná. Podľa mňa, najlepšia zo všetkých knižiek Hotel u zvieratiek. Koniec bol najlepší z celej knihy. Určite vám ju odporúčam.

Čítaj viac

7

Ak ste milovník gréckej mytológie, tu ste správne. Madeline Miller píše úžasne, pútavo, úplne som sa vedela vžiť do príbehu. Jednoznačne jedna z tých výborných kníh s touto tématikou. Ak sa rozhodujete, či si túto knihu kúpite, rovno si k nej prihoďte aj Spev o Achillovi od tejto autorky = to bolo ešte lepšie!

Čítaj viac

Čitateľské kolekcie

Nicole Svitková

Philosophy


„Čítal mi a ja som sa doňho zaľúbila tak, ako keď človek zaspáva. Pomaly, pomaličky a potom zrazu úplne.“

Na vine sú hviezdy - John Green