Odporúčame

 

Vyberá Monika Záborská

E-knihy sú najlepším knižným spoločníkom na cestovanie. Tu je pár horúcich letných tipov, ktorými sa môžeme inšpirovať :-)

Akciové tituly  

Working Hard, Hardly Working - Grace Beverley
Vypredané
18,50 €

We all know the pressure of feeling like we should be grinding 24/7 while simultaneously being told that we should 'just relax' and take care of ourselves, like we somehow have to decide between success and sanity... Čítať viac 

Obľúbené knižné série

Šťastní ľudia  

Odporúčame

 

Vyberá Ivan Janík

Vo štvrtok ráno sme sa vrátili v čase a prebudili sme sa do úplne iného sveta. Stalo sa to, o čom sa už niekoľko týždňov hovorilo, ale málokto tomu chcel uveriť. Veď ako by mohol niekto v 21. storočí bez dôvodu napadnúť inú krajinu? Bohužiaľ, to je realita dnešných dní a ukážka toho, čoho je schopný jeden mocný človek. O to dôležitejšie je v týchto dňoch overovať zdroje a informácie, s ktorými prichádzame do kontaktu, poznať súvislosti, tie historické, ale aj aktuálne, a pochopiť to, čo sa deje a aké môžu byť následky. Preto sme pre vás pripravili výber kníh, ktoré nám spoločne pomôžu pochopiť nielen vojnový konflikt na Ukrajine.

Dnes letí  

Novinky v čitateľských profiloch

10
14.08.2022 11:39

Tak pútavo opisala(pani autorka) nerealny,ale fascinujuci zivot demonov a anjelov.Zivot v pekle,zivotne nastrahy,klamstva,bludy a míticke tvory Bola som zas a znova udivena spisovatelkynou fantaziou.Toto len tak niekto nevymyslí:-)Uzasné!!
Uz teraz sa neviem dockat tretieho dielu,ako si Adrien a Vivien poradia s dalsími nastrahami a pritom nestratia kusoch ludskosti a hlavne lasku medzi nimi.Dakujem.

Čítať viac

10
14.08.2022 11:30

Jednoducho vyborne.Ako autorka opisala hlavnu postavu Eliotta Milesa,som bola milo prekvapena.V prvych dvoch dielach sa o nom pisalo povrchne,chladne a cakala som totalneho kretena:-)
Ano,ano,vlastne bol,ha ha..Na cudzích ludí,ktorych si nepustil k telu a v jednej chvili ak ju svojej zivotnej laske Kathryn Landonovej.Ale vsak tá mu to da poriadne vyzrat:-)
Pribeh o vrucnych citoch,vasni k umeniu a hladaní výnimočna..Dakujem..Odporucam...

Čítať viac

Čitateľské kolekcie

„Múdrosť totiž človeku nie je až taká užitočná; múdri ľudia nezájdu ďalej ako hlúpi o to, o čo sú múdrejší, ale oveľa, oveľa menej. Je to preto, lebo život nedáva dosť priestoru zájsť ďaleko; roztiahneš ruky, a jednu hrsť máš na slnku, druhú v hmle...“

Krajina maľovaná čajom - Milorad Pavić