Odporúčame

 

Vyberá Monika Záborská

E-knihy sú najlepším knižným spoločníkom na cestovanie. Tu je pár horúcich letných tipov, ktorými sa môžeme inšpirovať :-)

Akciové tituly  

Books do Furnish a Life - Richard Dawkins
Ušetríte 13,50 €
  • Richard Dawkins
-73 %
5,00 €

At a time when science can seem complex and remote, it has a greater impact on our lives, and to the future of our planet, than ever before. It really matters that its discoveries and truths should be clearly and widely communicated... Čítať viac 

Obľúbené knižné série

Časodejovia  

Odporúčame

 

Vyberá Ivan Janík

Vo štvrtok ráno sme sa vrátili v čase a prebudili sme sa do úplne iného sveta. Stalo sa to, o čom sa už niekoľko týždňov hovorilo, ale málokto tomu chcel uveriť. Veď ako by mohol niekto v 21. storočí bez dôvodu napadnúť inú krajinu? Bohužiaľ, to je realita dnešných dní a ukážka toho, čoho je schopný jeden mocný človek. O to dôležitejšie je v týchto dňoch overovať zdroje a informácie, s ktorými prichádzame do kontaktu, poznať súvislosti, tie historické, ale aj aktuálne, a pochopiť to, čo sa deje a aké môžu byť následky. Preto sme pre vás pripravili výber kníh, ktoré nám spoločne pomôžu pochopiť nielen vojnový konflikt na Ukrajine.

Dnes letí  

Novinky v čitateľských profiloch

6

Ponuré, tajomné, spletité, groteskné, archetypálne, obscénne a magické. To sú prívlastky, ktoré sa mi objavia v mysli v súvislosti s týmto textom. Viac ako príbeh samotný si ma podmanil jazyk románu, pôsobil veľmi sugestívne.

Čítať viac

6

Naša najobľúbenejšia kniha zo série Rok ... Syn si všimol zaujímavosť, že v knižke nie sú žiadni ľudia. Zato auta a stroje majú oči a ústa :-) dnes si ju takmer 5rocny dokáže čítať aj sám. Ako pri všetkých knihách z tejto edície je super ako pomáha dieťaťu rozpoznať striedanie ročných období - aj na stavenisku.

Čítať viac

Čitateľské kolekcie

„Všetky ľúbostné príbehy sú príbehmi žiaľu. Ak nie hneď spočiatku, tak neskôr. Ak nie pre jedného, tak pre toho druhého. A niekedy pre oboch. “

Roviny života - Julian Barnes
Roviny života
Julian Barnes