Odporúčame

 

Vyberá Monika Záborská

Objavovanie lesných chodníčkov, blúdenie mestskými uličkami, odbehnúť pár kilometrov pre radosť alebo absolvovať tréning na maratón. Za každým bežeckým výkonom sa ukrýva iná motivácia, ale niečo majú predsa len spoločné – s audioknihami „ubehne” čas rýchlejšie. Vyskúšajte najbližšie vymeniť hudbu za zaujímavú audioknihu :-)

Akciové tituly  

Darker - E L James
Ušetríte 8,90 €
  • E L James
-53 %
8,00 €

Ich ohnivá, šteklivá aféra skončila zlomenými srdcami a vzájomným obviňovaním, no Christian Grey je načisto posadnutý Anastasiou Steelovou a nedokáže na ňu zabudnúť. Aby ju získal späť, rozhodne sa potlačiť svoje najtemnejšie túžby i potrebu riadiť... Čítať viac 

Odporúčame

 

Vyberá Anna Porubcová

Dobrý príbeh unesie našu myseľ a výkupné si pýta stránku po stránke. Vyberte si skvelé čítanie z výberu Knihy roka.

Najpredávanejšie z ponuky  

Novinky v čitateľských profiloch

10

Tento pribeh ma oslovil nielen preto, ze moje meno je podobne menam oboch hlavnych akterok, ale hlavne preto, ze je jednoducho krasny. Prelinaju sa v nom dve casove linie, pribeh Alice zo sucasnosti a pribeh jej babicky Aliny, ktora prezila okupaciu Polska a samozrejme, pribeh Tomasza a lasky, ktora nikdy nekonci. Za mna krasny, aj ked smutny citatelsky zazitok. Odporucam vsetkymi desiatimi.

Čítaj viac

14
14

Prvú knihu som prečítala už ako maličká, keď som ju kompletne roztrhala na franforce :D Odvtedy sa ma čítanie drží, ale ku knihám sa už chovám s úctou :)

Jana Miklošková napísala recenziu

15.06.2021 22:49

Táto trilógia je jednoducho skvelá! Nedá sa k nej povedať nič iné a rozhodne chcem vidieť aj seriál. Tie knihy majú všetko, nechcela som ich pustiť z ruky, kým som ich neprečítala, lebo, ako som písala v recenziách k prvej a druhej časti, potrebovala som vedieť, čo sa bude ďalej diať! Crouch vie písať, je to prudko čitateľné a návykové.
S kľudom by som prijala aj štvrtú knihu, lebo ten koniec... Hmm :)

Čítaj viac

Čitateľské kolekcie

Lucia Nohajová

Budem čítať


„Milý, píšem vám celkom nahá, lebo chcem byť jednoduchou a úprimnou“

Človek na ulici - Ivan Horváth
Človek na ulici
Ivan Horváth