Odporúčame

Vyberá Jana Šlinská

Počas celého marca 2021 sme spoločne so Sherlockom a knihomoľmi pátrali po knihách, ktoré tajomný zlodej ukradol obľúbeným hrdinom. Ak ste si pri niektorej vraveli, „to si musím prečítať", toto je vaša šanca pripomenúť si svoje predsavzatie.

Akciové tituly

Bez stopy - Lone Theils
Ušetríte 7,90 €
  • Lone Theils
-61 %
5,00 €

Novinárke Nore Sandovej sa na polaroidových fotografiách, ktoré vypadli z obstarožného kufra, hneď čosi nezdalo. Potom si však spomenula – tie dievčatá, chovankyne detského domova, sa pred rokmi bez stopy stratili na trajekte z Kodane do Anglicka... Čítať viac 

Odporúčame

Vyberá Anna Porubcová

Dobrý príbeh unesie našu myseľ a výkupné si pýta stránku po stránke. Vyberte si skvelé čítanie z výberu Knihy roka.

Najpredávanejšie z ponuky

Novinky v čitateľských profiloch

8

Kniha plná prekvapení. 4 chlapci, ktorých spája to, že nepatria zrovna medzi triednych obľúbencov a ich sny. Niekoľko dejových línií, pohľady do minulosti vs. súčastnosť, príbeh z pohľadu jedného z chlapcov a z pohľadu vyšetrovateľky.
Prvá tretina knihy bola napínavá, potom sa mi chvíľu zdalo, že už sa to tam nejak motá a stále je to o tom istom, ale ak sa vám stane to isté, určite neprestávajte. Záver stál za to.
V každom prípade je pre mňa Alex North príjemným novým zjavom na scéne a určite sa budem tešiť na ďalšie jeho knihy. Nie som síce fanúšik kníh s nadprirodzenými silami a tak, ale uňho to má našťastie vždy nakoniec logické vyvetlenie.

Čítaj viac

11

Táto kniha sa mi páčila natoľko, že som ju zaradila ešte pred dočítaním k mojim 5 najobľúbenejším knihám. Páčila sa mi ľahkosť s akou autor preplietol niekoľko osudov postáv, avšak stále to bol príbeh o Michelovi. Nesmiem zabudnúť na veľa pekných myšlienok hoci častokrát na smutné témy.

Čítaj viac

Čitateľské kolekcie

„Žiadne dieťa, ktoré má dvoch rodičov a doma mnoho kníh, nie je chudobné.“

Sam Levenson