Nezmeškajte 5-eurovú poukážku ako darček k nákupu! Viac info Nezmeškajte 5€ poukážku k nákupu! Viac info
Knihy
E-knihy

Pre vás

Vyberá Jana Šlinská

Každý máme iný čitateľský vkus. Kým si niekto najradšej oddychuje pri nenáročnom čítaní, sú čitatelia, ktorí hľadajú knihy, o ktorých môžu rozmýšľať aj dlho po prečítaní. Ak máte radi knihy pre náročnejšieho čitateľa, tu nájdete to pravé.

Akciové tituly

La Veganista - Nicole Just
Ušetríte 10,90 €
  • Nicole Just
-61%
7,00 €

La Veganista žije v Berlíne. Jej starý otec bol mäsiar, a keď sa jej raz spýtal, čo vlastne môžu vegáni jesť, odpovedala: „Je toho tak veľa, že som dokonca napísala kuchársku knihu!“ Jedlá, ktoré la Veganista v knihe prezentuje, sú jednoduché... Čítať viac 

Vyberá Juraj Šlesar

Vybrali sme pre vás tipy na knihy, ktoré by mohli potešiť mamu, otca, babku či dedka. Jednoducho, knižné tipy pre dospelých čitateľov.

Najpredávanejšie z ponuky

Novinky v čitateľských profiloch

1

Knihu som si kúpila potom ako som prečítala od Elle Kennedy Návrh, ktorý ma naozaj zaujal a chytil ma za srdce.
Neľutujem, že som si zakúpila aj túto časť o druhom kamarátovi. Štýl písania tejto autorky mi je blízky, kniha sa mi čítala sama a nevedela som sa od nej odrhnúť. Postavy ku konci knihy dospievajú a formujú sa do konečnej podoby do dospelého života. Kniha je aj romantická, zaľúbená, vážna aj zábavná.
Keď budú ako eknihy dostupné aj ostatné v slovenskom jazyku dokupujem do zbierky. :)

Čítaj viac

1

Knihu som si kúpila na základe popisu a myslela som, že by ma mohla zaujať a bude to niečo na štýl Zlatokopky. Táto kniha ma až tak nezaujala ako zlatokopka, ale úspešne som ju prečítala do konca.
Je to písané autenticky, bez servítky a zo života. To ma na nej bavilo aj keď ma to až tak nezaujalo, čo však neznamená, že kniha je zlá.
Neľutujem, že som si ju prečítala, ale druhý krát by som si ju už do ruky nevzala.

Čítaj viac

Čitateľské kolekcie

„Čítal mi a ja som sa doňho zaľúbila tak, ako keď človek zaspáva. Pomaly, pomaličky a potom zrazu úplne.“

Na vine sú hviezdy - John Green