Knihy
E-knihy

Vyberá Jana Šlinská

Môj knihomoľský plán je stierací zoznam 50 kníh, ktoré sme v Martinuse vybrali po náročných diskusiách. :-) Tento výber síce spájajú dobré príbehy, zvolené knižky sú však dosť odlišné, aby predstavovali zaujímavú výzvu a rozširovanie obzorov aj pre tých najväčších knihomoľov.

Akciové tituly

Stvorení pre hrdinstvo - Christopher McDougall
Ušetríte 8,00 €
  • Christopher McDougall
-54%
6,90 €

Vo svojom diele Stvorení pre beh, ktoré sa stalo bežeckou bibliou pre milióny fanúšikov, Christopher Dougall oslnivo priblížil bežecké schopnosti ľudí, no fascinácia ľudským telom ho neopúšťa ani v ďalšej knihe Stvorení pre hrdinstvo... Čítať viac 

Vyberá Jana Šlinská

Už zopár rokov sa snažím vždy v decembri pripraviť výber toho najlepšieho čítania a kníh, ktoré sa mi v danom roku páčili najviac. Je to čisto subjektívny výber, ktorý neovplyvňujú žiadne rebríčky ani vydavateľstvá. Tu sú moje naj knihy za rok 2019.

Najpredávanejšie z ponuky

Novinky v čitateľských profiloch

12

Nadherne knizne spracovanie, zazitok len chytit do ruky a kochat sa :-) Pribehy o Sherlockovi Holmesovi su skvele na uplne odreagovanie od bezneho zivota, ja len odporucam.

Čítaj viac

7
7

Slon mizne - Haruki Murakami
Práve čítam
Slon mizne

Zbožňujem knihy. Nie len ich čítať, ale mať ich doma. Každý deň okolo nich prechládzat a myslieť na tie životy a príbehy, ktoré ukrývajú. Pred pár rokmi som prečítala 5-10 knih mesačne, ale momentálnesa venujem môjmu malému čitateľovi a fantázii ukrytej v detských knihách ❤️

Andrea Gy napísala recenziu

21.02.2020 13:16

Nežnosť bola nežná, lahodná. Pre mňa sympatické je to, že autorom je muž. Nežnosť je zdravo romantická, zdravo nereálna. Presne taká akú čakám od oddychovej literatúry. Nič v nej nebolo prehnané, dokonca ani dej nie, ale myslím, že o dej v tejto knihe nešlo. Nežnosť je pre mňa pohladenie na duši.

Čítaj viac

Čitateľské kolekcie

„Zaobchádzanie s knihami pripravuje na zaobchádzanie s ľuďmi. To i ono je nevyhnutné naučiť sa rovnakou mierou.“

Nikolaj Michajlovič Karamzin