Odporúčame

 

Vyberá Natália Lichnerová

Knižky z tejto kolekcie majú čarovnú moc. Dokážu potešiť každú romantickú dušičku a pri ich čítaní zažijete dokonalý oddych po ťažkom dni.

Akciové tituly  

Beautiful World, Where Are You - Sally Rooney
Ušetríte 11,95 €
-57 %
9,00 €

Alice, a novelist, meets Felix, who works in a distribution warehouse, and asks him if he'd like to travel to Rome with her. In Dublin, her best friend Eileen is getting over a break-up, and slips back into flirting with Simon, a man ... Čítať viac 

Odporúčame

 

Vyberá Ivan Janík

Vo štvrtok ráno sme sa vrátili v čase a prebudili sme sa do úplne iného sveta. Stalo sa to, o čom sa už niekoľko týždňov hovorilo, ale málokto tomu chcel uveriť. Veď ako by mohol niekto v 21. storočí bez dôvodu napadnúť inú krajinu? Bohužiaľ, to je realita dnešných dní a ukážka toho, čoho je schopný jeden mocný človek. O to dôležitejšie je v týchto dňoch overovať zdroje a informácie, s ktorými prichádzame do kontaktu, poznať súvislosti, tie historické, ale aj aktuálne, a pochopiť to, čo sa deje a aké môžu byť následky. Preto sme pre vás pripravili výber kníh, ktoré nám spoločne pomôžu pochopiť nielen vojnový konflikt na Ukrajine.

Dnes letí  

Martinus TOP 100
Martinus TOP 50
Martinus TOP 50
Martinus TOP 50

Novinky v čitateľských profiloch

24

Slovenský filozof Anton Vydra napísal celkom podarenú knihu o rôznych témach zo života. Každej téme autor venoval tri strany pútavého čítania. Jeho úvahy sa týkali napr. lásky, viery, vzdelania, hodnot, medziľudskych vzťahov alebo písania. Kto a čo sú betónovi ľudia , bola za mňa najlepšia časť knihy. Jeho myšlienky sú niekedy vtipné, ironické ale aj skeptické či melancholické. Musím pochváliť autora za jeho miestami až basnicko-filozoficky štýl písania, ktorý ma zaujal od prvej stránky knihy. Taktiež by som chcel pochváliť za zrozumiteľnosť celeho textu, bez nejakých zbytočných poznámok pod čiarou atď. Za mňa si toto dielo zaslúži 5 hviezd a taktiež vašu pozornosť.

Čítať viac

11
09.12.2022 20:47

To bola teda jazda.Fuuuuuuuha.Take napätie som veru davni necitala,strankami som ani nedychala,ako dopadnú Gabriel a Avery.
Pribeh bol akcny,temny a s ciernou dusou napisaný:-)
A samozrejme nemohli chybat vo dvojke aj postavy s prveho dielu.Musim opomenut jej najlepsiu kamosku Harper...Tá bola teda cislo a jej hlásky stáli za smiech:-)
Nenechajte si preto ujst uzastny pribeh plny zvratou,otaznikov o minulosti,vydieraní,spalujucej laske,i vrazde,zrade,hanbe a moci..
Bolo to n 15 hviezdiciek:-))

Čítať viac

Čitateľské kolekcie

„Nakoniec som si spisovateľov rozdelil do dvoch kategórií: tých, ktorí vás nechajú prísť načas, a tých, ktorí spôsobujú meškanie.“

Klub nenapraviteľných optimistov - Jean-Michel Guenassia
Klub nenapraviteľných optimistov
Jean-Michel Guenassia