Knihy
E-knihy

Vyberá Jana Šlinská

Už zopár rokov sa snažím vždy v decembri pripraviť výber toho najlepšieho čítania a kníh, ktoré sa mi v danom roku páčili najviac. Je to čisto subjektívny výber, ktorý neovplyvňujú žiadne rebríčky ani vydavateľstvá. Tu sú moje naj knihy za rok 2019.

Akciové tituly

Odpadlík - Paul Beatty
Ušetríte 6,90 €
  • Paul Beatty
-50%
7,00 €

Rozprávač Odpadlíka, ktorý sa narodil v „agrárnom gete“ Dickensu na južnom okraji Los Angeles, sa zrieka osudu Kalifornčana nižšej strednej vrstvy: „Umrel by som v tej istej izbe, v ktorej som vyrastal, a hľadel na pukliny v štukovom strope... Čítať viac 

Vyberá Jana Šlinská

Už zopár rokov sa snažím vždy v decembri pripraviť výber toho najlepšieho čítania a kníh, ktoré sa mi v danom roku páčili najviac. Je to čisto subjektívny výber, ktorý neovplyvňujú žiadne rebríčky ani vydavateľstvá. Tu sú moje naj knihy za rok 2017.

Najpredávanejšie z ponuky

Novinky v čitateľských profiloch

5
5

Som na dôchodku, staram sa o chorého manžela /ma rakovinu /a o jediného syna ktorý je tiež chorý. Milujem čítanie, mam psíka a chodím do našej záhradky kde aj rada čítam. Keďže už nemám kam dávať knihy tak si kupujem eknihy.

Lubica Marsalova napísala recenziu

23.01.2020 13:24

Túto knihu som síce ešte nedocitala, som v polovine, ale sa mi veľmi páči. Práve som si musela dat prestávku, lebo plačem ako malé dieťa. Je to veelmi emotívne. Som veľmi zvedavá ako to skončí ale nedalo mi aby som ju už teraz neohodnila. Ďakujem za takú nádhernú knihu.

Čítaj viac

4
4

AllatRa - Anastasia Novych
Práve čítam
AllatRa

... keby čmeliak vedel, že nemôže lietať, tak by nelietal ..

De Va napísala recenziu

23.01.2020 13:21

... uufff ! - toto citoslovce som nikdy nepoužila toľkokrát ako pri čítaní tejto knihy..
Silná téma, silné fakty, silná fotodokumentácia a silné výpovede ... no musím povedať aj to, že pri čítaní tak neľudských činov, kde je aj prvok ala "ospravedlňujúci" (lebo veda), mi teda dosť absentovali tie výsledky "výskumov"...

Čítaj viac

Čitateľské kolekcie

„Byť výnimočný je najlepší spôsob, ako byť iný.“