Knihy
E-knihy

Vyberá Jana Šlinská

Jeseň majú knihomoli radi. Je to ten čas, kedy zalezú do svojich kresiel, prikryjú sa dekou, spravia si dobrý čaj a otvoria knihu. Máte to tak aj vy? :) Ak áno, vybrali sme pre vás zopár knižných tipov, ktoré by vám mohli spríjemniť jesenné dni.

Akciové tituly

Kolaps - B.A. Paris
Ušetríte 9,00 €
  • B.A. Paris
-65%
4,90 €

Je neskoro v noci, všade tma, naokolo vyčíňa búrka a mladá učiteľka Cass sa chce dostať čo najrýchlejšie domov. Zrazu na odľahlej neosvetlenej ceste v lese zazrie zaparkované auto a rozhodnutie, ktoré v tejto chvíli urobí, bude mať ďalekosiahle následky.. Čítať viac 

Vyberá Jana Šlinská

Už zopár rokov sa snažím vždy v decembri pripraviť výber toho najlepšieho čítania a kníh, ktoré sa mi v danom roku páčili najviac. Je to čisto subjektívny výber, ktorý neovplyvňujú žiadne rebríčky ani vydavateľstvá. Tu sú moje naj knihy za rok 2019.

Najpredávanejšie z ponuky

Novinky v čitateľských profiloch

2

Ako všetky časti aj táto je napísaná veľmi pútavo. Človek sa toho veľa dozvie a našej dávnej minulosti. Opísané násilie mi nevadí lebo, podľa mňa, taká bola doba.
Škoda, že je to posledná časť.

Čítaj viac

7

Jedine minus je obalka, neviem, pride mi takaaa.. detska? :/ ALE! Obsah DEmotivacneho dennika je dokonaly :)
Tento poklad som nasla prave a iba v Martinuse (neskutocne ste ma potesili a o to viac vas luuubim)! ?? Nikdy som si nekupila motivacny diar, necitam ani motivacne knihy (zatial ich nepotrebujem), ale DEmotivacny diar? To uz je ina salka kavy; moja salka kavy. Rehocem sa na kazdom texte, ktory ma motivuje k tomu, aby som si z nevydarenych dni nerobila hlavu, lebo je to.. normalne mat veeela nevydarenych dniii :D a s tou Podohou to zabili, kedze som festivalovy fanusik (pochopia ti, ktori si ho kupia..). Este ho nemam prelistovany cely, ale verim, ze sa tu najdu blazni ako ja, ktori rozpravaju sarkazmom, su zdravo drzi a obcas cynicki (v ramci normy?). Autora asi pozvem na drink. Konecne diar pre mna <3 :)))

Čítaj viac

Čitateľské kolekcie

„Byť výnimočný je najlepší spôsob, ako byť iný.“