Odporúčame

 

Vyberá Monika Záborská

Objavovanie lesných chodníčkov, blúdenie mestskými uličkami, odbehnúť pár kilometrov pre radosť alebo absolvovať tréning na maratón. Za každým bežeckým výkonom sa ukrýva iná motivácia, ale niečo majú predsa len spoločné – s audioknihami „ubehne” čas rýchlejšie. Vyskúšajte najbližšie vymeniť hudbu za zaujímavú audioknihu :-)

Akciové tituly  

Darker - E L James
Ušetríte 8,90 €
  • E L James
-53 %
8,00 €

Ich ohnivá, šteklivá aféra skončila zlomenými srdcami a vzájomným obviňovaním, no Christian Grey je načisto posadnutý Anastasiou Steelovou a nedokáže na ňu zabudnúť. Aby ju získal späť, rozhodne sa potlačiť svoje najtemnejšie túžby i potrebu riadiť... Čítať viac 

Obľúbené knižné série

Šťastní ľudia  

Odporúčame

 

Vyberá Anna Porubcová

Dobrý príbeh unesie našu myseľ a výkupné si pýta stránku po stránke. Vyberte si skvelé čítanie z výberu Knihy roka.

Najpredávanejšie z ponuky  

Novinky v čitateľských profiloch

7

Velmi zaujimave citanie, dozvedela som sa a pochopila spravanie mnohych ludi v mojom okoli, ale aj svoje. Ale ako "červená" musim povedat, ze kniha by aj polovicným objemom povedala všetko podstatné. niekedy sa veci opakujú viac krát. Ale určite odporúčam veľa som z nej pochopila, preco sa ludia v istych situáciách správajú rôzne a aj rôzne vidia veci a okolnosti okolo seba.

Čítaj viac

10

Prvá časť knihy prináša odpovede na viacero zaujímavých otázok ako naučiť dieťa stolovať, je sprevádzaná radami, čo robiť v situáciách, keď dieťa stravu odmieta. Túto časť knihy hodnotím ako celkom prínosnú a poskytla mi informácie, ku ktorým som sa u iných zdrojov nedopracovala.
Ďalšia časť knihy je sprevádzaná tabuľkou kedy zavádzať rôzne príkrmy. Tu som narazila na viacero potravín, ktoré boli autormi odporúčané v pomerne skorom veku bábätka a mne osobne sa pri bábätku neosvedčili.
Treba brať na vedomie, že siahate po knihe, ktorá zastupuje vegetariánsky štýl stravovania a keď nie ste s týmto životným štýlom stotožnení, nie s každou pasážou knihy budete súhlasiť. Recepty, ktorými som sa inšpirovala z knihy sú chutné avšak keďže som názoru, že dieťa potrebuje v primeraných množstvách živiny na správny vývoj aj zo zvieracej stravy siahla som aj po inej knihe dojčenských receptov.
Kniha je zároveň zaujímavo spracovaná a pri spoločnom varení s dieťaťom prináša aj aktivity (napr. omaľovánky), ktoré vášho drobca na pár minút zabavia, keď potrebujete jedlo rýchlo dovariť.
Knihu teda na rozšírenie obzoru o stravovaní dieťaťa odporúčam, ak však neuznávate vegetariánsku stravu budete musieť siahnuť aj po inej publikácii.

Čítaj viac

Čitateľské kolekcie

„Písanie je pre mňa jednoducho myslenie cez moje prsty.“

Isaac Asimov