Odporúčame

Vyberá Jana Šlinská

V literatúre nájdete nespočetné množstvo hrdiniek, ktoré prežili tie najzaujímavejšie príbehy. Vyberte si a začítajte sa do niektorého z nich.

Akciové tituly

Statočný rytier Tiler - Dušan Damián Brezány, Stella Smoligová (ilustrácie) a kolektív
Ušetríte 3,68 €
  • Dušan Damián Brezány
  • kolektív
-25 %
11,22 €

Tiler je odvážny rytier a najväčší hrdina kontinentu Zedixa. Na svojich dobrodružných výpravách stretáva mocných čarodejníkov, zlé strigy, krvilačných drakov aj dobrosrdečných kyklopov. Poďte spolu s ním objaviť legendárne ... Čítať viac 

Obľúbené knižné série

Šťastní ľudia

Odporúčame

Vyberá Anna Porubcová

Dobrý príbeh unesie našu myseľ a výkupné si pýta stránku po stránke. Vyberte si skvelé čítanie z výberu Knihy roka.

Najpredávanejšie z ponuky

Novinky v čitateľských profiloch

5

Perfektne vymyslený spôsob cestovania, nádherne opísané svety, schizmy, mágia, tajomstvá, odhaľovanie pravdy, záhadné zmiznutie, napätie, dobrodružstvo ….toto je len štipka chutí, čo vám táto kniha ponúka.
Všetko má v knihe svoje príčiny, nič sa nedeje len z vôle autorky. Postavy doslova ožívajú a vy sa s nimi dokážete tešiť, užívať si dobrodružstvá,no rovnako prežívate sklamanie aj bezmocnosť hrdinov.
V príbehu je niekoľko situácií, pri ktorých zadržíte dych, a či si vydýchnete úľavou, sa dozviete po prečítaní tejto knihy????

Čítaj viac

4

Úžasne napísaný príbeh, ktorý chytí za srdce. Prekrásne prerozprávaný život gréckeho hrdinu Achilla a jeho životnej lásky, najsilnejšejej na svete. Jedna z najkrajších kníh, aké som prečítala.

Čítaj viac

Čitateľské kolekcie

„Byť výnimočný je najlepší spôsob, ako byť iný.“