Nezmeškajte 5-eurovú poukážku ako darček k nákupu! Viac info Nezmeškajte 5€ poukážku k nákupu! Viac info
Knihy
E-knihy

Pre vás

Vyberá Jana Šlinská

Každý máme iný čitateľský vkus. Kým si niekto najradšej oddychuje pri nenáročnom čítaní, sú čitatelia, ktorí hľadajú knihy, o ktorých môžu rozmýšľať aj dlho po prečítaní. Ak máte radi knihy pre náročnejšieho čitateľa, tu nájdete to pravé.

Akciové tituly

La Veganista - Nicole Just
Ušetríte 10,90 €
  • Nicole Just
-61%
7,00 €

La Veganista žije v Berlíne. Jej starý otec bol mäsiar, a keď sa jej raz spýtal, čo vlastne môžu vegáni jesť, odpovedala: „Je toho tak veľa, že som dokonca napísala kuchársku knihu!“ Jedlá, ktoré la Veganista v knihe prezentuje, sú jednoduché... Čítať viac 

Vyberá Juraj Šlesar

Vybrali sme pre vás tipy na knihy, ktoré by mohli potešiť mamu, otca, babku či dedka. Jednoducho, knižné tipy pre dospelých čitateľov.

Obľúbené knižné série

Šťastní ľudia

Najpredávanejšie z ponuky

Novinky v čitateľských profiloch

9

Meč pravdy je mojou obľúbenou fantasy ságou už roky. Fiktívne svety prepracované do posledného detailu, silné emócie, výborný príbeh, ktorý ani chvíľu nenudí a postavy ktoré si čitateľ okamžite obľúbi. Hlavný hrdina Richard patrí medzi mojich najobľúbenejších knižných hrdinov. Knihy Terryho Goodkinda niesu žiaľ vhodné pre jemnocitnejšieho čitateľa. Krásne a silné momenty vyvažujú v nemalej miere výjavy hrôzy vo všetkých formách. Od hrôz vojny cez to najhoršie ľudské a neľudské správanie. Autor v tomto fiktívnom príbehu poukazuje na všetko, čo trápi náš skutočný svet aj keď obalené do sveta fantázie. Na konci každého z príbehov našťastie čitateľa čaká svetlo a dobro víťazí, aj keď za cenu nemalých obetí.

Čítaj viac

2
2

Milujem fantasy ale rada si precitam aj romany. Pri 2 detoch je to moj jediny relax a unik z reality.

Michaela Keseliova napísala recenziu

12.11.2019 21:48

Tento príspevok prezrádza dôležité momenty deja, preto je skrytý, aby sme Vám nepokazili pôžitok z čítania.

Na knihu som cakala ako na spasenie a zhltla som ju rychlo. Uzasne pise. Stale sa nieco deje v jej knihach. Precotala som vsetky jej dostupne knihy. Len neviem ci ja som to zle pochopila ale akoby kniha zostala nedokoncena. Chyba mi tam nejaky koniec pre Tyho a Kita ale najma ma zarazil koniec kde pride Jace z Thule.. neviete ci bude nieco po tejto serii?

Čítaj viac

Čitateľské kolekcie

„Táňa všetkému rozumela a nebála sa mlčať.“

Džin - Martin M. Šimečka
Džin
Martin M. Šimečka