Naše kníhkupectvá sú zatvorené :(
Stále sme tu však pre vás na webe. Viac info
Knihy
E-knihy

Vyberá Jana Šlinská

Jeseň majú knihomoli radi. Je to ten čas, kedy zalezú do svojich kresiel, prikryjú sa dekou, spravia si dobrý čaj a otvoria knihu. Máte to tak aj vy? :) Ak áno, vybrali sme pre vás zopár knižných tipov, ktoré by vám mohli spríjemniť jesenné dni.

Akciové tituly

Červený úsvit - Pierce Brown
Ušetríte 8,00 €
  • Pierce Brown
-54%
6,90 €

Darrow je Červený; člen najnižšej kasty v spoločnosti rozdelenej podľa farieb. Rovnako ako ďalší Červení celé dni tvrdo pracuje v presvedčení, že on a jeho ľudia pripravujú povrch Marsu pre život budúcich generácií. Neprotestuje, pretože verí, že... Čítať viac 

Vyberá Jana Šlinská

Už zopár rokov sa snažím vždy v decembri pripraviť výber toho najlepšieho čítania a kníh, ktoré sa mi v danom roku páčili najviac. Je to čisto subjektívny výber, ktorý neovplyvňujú žiadne rebríčky ani vydavateľstvá. Tu sú moje naj knihy za rok 2019.

Najpredávanejšie z ponuky

Novinky v čitateľských profiloch

3

Viete ako sa vraví nesúď knihu podľa obalu? No, nielenže to teraz vezmime doslova, taktiež musím povedať, že tejto knihe rozhodne verte!
Začínam si myslieť, že ma Lucia po ruke zázračné pero :)
Obálka je veľmi krásna a príbeh je zaujímavý, oddychový, plný lásky, citov, romantiky a napätia. Miestami mi naskakovali zimomriavky z romantiky, inokedy z akcie či znechutenia. Jednoducho, z každého rožka troška.
Knihu som si preobjednala dokonca z podpisom hneď v júni. Nie nadarmo sa táto úžasná autorka stala mojou favoritkou, rozhodne to zato stojí a nehanbite sa po jej knihách uchmatnúť aj častejšie, mám taký pocit, že vás nikdy nesklame.

Čítaj viac

3

Na dvore z tŕňov a rúži som narazila vďaka fandomu. Inak by som o knihu ani len nezakopla.
Vďaka tomu, ako bola kniha ospevovaná som si zakúpila všetky 3 diely naraz, musím povedať, že som urobila dobre.
Veľmi sa mi páčila myšlienka celého príbehu, plot twistu a napodobenia pre krásku a zvieraťa. Prostredie, postavy, nápad, všetko je na špičkovej úrovni. Pekné romantické s dobrodružným dejom. Príjemný koniec a napäté chvíľky, toho všetkého som sa dočkala. Na rozdiel od mnohých fantasy, ktoré sa skončili len prehnaným naplácaním jedného cez druhý, po mágiu až začarované svety, Sarah sa vžila do deja a vtiahla čitateľa spolu s ňou.
Obálka je krásna, nápad božský a kniha ako zo zlata.

Čítaj viac

Čitateľské kolekcie

„Milý, píšem vám celkom nahá, lebo chcem byť jednoduchou a úprimnou“

Človek na ulici - Ivan Horváth
Človek na ulici
Ivan Horváth