Naše kníhkupectvá sú opäť otvorené :-)
Tešíme sa na vašu návštevu. Viac info
Knihy
E-knihy

Vyberá Jana Šlinská

Vybrali sme pre vás tipy na knihy, ktoré by mohli potešiť mamu, otca, babku či dedka. Jednoducho, knižné tipy pre dospelých čitateľov.

Akciové tituly

Renin denník - Reňa Spiegel
Ušetríte 6,90 €
  • Reňa Spiegel
-50%
7,00 €

Reňa je mladé dievča, ktoré sníva o tom, že jedného dňa sa stane poetkou. No je židovka, žije v Poľsku a píše sa rok 1939. Keď Rusko a Nemecko okupovali jej krajinu, Renin svet sa nadobro rozpadol. Uteká z Przemyślu, aby sa vyhla nočným bombovým náletom.. Čítať viac 

Vyberá Jana Šlinská

Už zopár rokov sa snažím vždy v decembri pripraviť výber toho najlepšieho čítania a kníh, ktoré sa mi v danom roku páčili najviac. Je to čisto subjektívny výber, ktorý neovplyvňujú žiadne rebríčky ani vydavateľstvá. Tu sú moje naj knihy za rok 2019.

Obľúbené knižné série

Časodejovia

Najpredávanejšie z ponuky

Novinky v čitateľských profiloch

5
5

Zlaté nebo - Laura Wood
Práve čítam
Zlaté nebo

Som bezhlavo zamilovaná do YA, NA, romantických a erotických kníh. Okrem toho ma baví cestovať, piť zelený čaj a prechádzky.

Michaela Beňová napísala recenziu

23.11.2020 15:47

Do tejto knihy som sa pustila, pretože ma zaujalo jej ospevovanie. A veru, ešte, že som sa do tohto príbehu pustila. Na rovinu, bolo to úplne dokonalé a presne to zobrazuje, akí sú ľudia a hlavne, čo dokážu spraviť, preto, aby niečo znamenali. Pre bohatstvo, slávu. Nehľadajte v tom žiadnu lásku. No lásku skôr nájdete pri iných postavách. :) ?
Na druhej strane boli ostatné postavy skvelé. Všetky boli vlastne super vykreslené, realita čistá. Jednoducho si to musíte prečítať, aby ste pochopili, o čom hovorím. Za mňa pecka :) Neviem sa dočkať pokračovania.

Čítaj viac


Výborne a vtipne napísané. Jedine mínus ze kniha nemala viac strán, mohla byť aspoň 1000 strannova :D

Čítaj viac

Čitateľské kolekcie

„Milý, píšem vám celkom nahá, lebo chcem byť jednoduchou a úprimnou“

Človek na ulici - Ivan Horváth
Človek na ulici
Ivan Horváth