Odporúčame

 

Vyberá Monika Floreková

Halloween, pre niekoho deň ako každý iný, pre iných je to zas sviatok, ktorý si radi užijú v spoločnosti hororových filmov, seriálov a hlavne kníh! :-) Pripravte sa, pretože náš výber obsahuje tipy na halloweenske knižky, pri ktorých sa budete báť. Okrem klasík a noviniek objavíte v našom výbere aj pár kníh z kategórie young adult hororovej literatúry.

Akciové tituly  

Posledná kniha - Darina Hamarová
Ušetríte 5,90 €
  • Darina Hamarová
-54 %
5,00 €

Nádherný príbeh Charlotte de Grièse odohrávajúci sa na pozadí búrlivých a dramatických udalostí vo Francúzsku na sklonku 18. a začiatku 19. storočia. Historický román plný vášne, lásky, priateľstva a zrady, ktorý vás prevedie tými najtmavšími... Čítať viac 

Obľúbené knižné série

Šťastní ľudia  

Odporúčame

 

Vyberá Anna Porubcová

Dobrý príbeh unesie našu myseľ a výkupné si pýta stránku po stránke. Vyberte si skvelé čítanie z výberu Knihy roka.

Najpredávanejšie z ponuky  

Novinky v čitateľských profiloch

5

Knihu som si zaobstaral ako fanúšik slovanskej fantasy a musím povedať, že som veľmi spokojný aj keď má kniha so lsovanskou históriu veľmi málo spoločného :). Po troška slabšom začiatku to začalo mať veľmi dobre gradujúci dej s nečakaným ale zato uspokojivým koncom.

Čítaj viac

4

Túto knihu treba (pre)čítať a (pre)čítať ju niekoľko krát. No nie preto, že by bola ťažká (síce sčasti ťažká je, to áno). Ale okrem toho je neskutočne ľahko a dobre čitateľná. O čom tá kniha je? To nech si každý zodpovie sám pre seba. Stojí určite za námahu. Len na inšpiráciu, Nietzsche cez postavu Zarathustru poukazuje na niektoré svoje "notoricky" známe koncepcie, ako je koncept nadčloveka, no dozvedáme sa aj o koncepte vyššieho človeka. Prehodnotenie hodnôt? Áno, aj to tu nájdeme. Amor fati? Áno, taktiež. Kritika kresťanstva? Samozrejme. A ešte oveľa viac, pekne zabalené do epického putovania samotárskeho Zarathustru. Odporúčam.

Čítaj viac

Čitateľské kolekcie

Marek Grman

Knihovrat a dary


„Začiatok je vždy iný a prostriedok je vždy zložitý. No koniec je vždy jednoduchý a rovnaký. Na konci vždy niekto príde, niekto odíde, niekto zomrie a niekto zostane.“

Štyri hostiny - Meir Shalev
Štyri hostiny
Meir Shalev